Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem vásárolhatok a Vaterán?

Miért nem vásárolhatok a Vaterán?

Figyelt kérdés
Milyen alapon tilthatja meg a Vatera a vásárlást az Általános felhasználási feltételek alapján? Semmi szabálytalanságot nem követtem el. Kb. egy éve vettem valamit. Kifizettem, a csomag megjött, más nem történt. Miért korlátozhatnak? Gyakorlott Vaterások! Írjátok meg legyetek szívesek.

2016. jún. 1. 07:01
 1/5 A kérdező kommentje:
A felhasználó nevem került korlátozás alá. Vajon milyen okból? Mi bajuk lehet vele?
2016. jún. 1. 07:10
 2/5 anonim ***** válasza:

"Kb. egy éve vettem valamit."


Lehet pont az a probléma, hogy még túl kevés vásárlásod van.

Nem csak a Vatera, de más oldalakon is előfordulhat, hogy a többszintű felhasználói rendszer van.

Jobban tudnék válaszolni - mert addig csak találgatok - ha megírnád, pontosan hogyan nem tudtál vásárolni, mit írt ki?

Nem ellenőrzött vásárló státusban vagy? Pontosan meg van adva a telefonszámod? stb.

Csak licitálni nem tudsz vagy fix áras terméket sem tudsz venni? Nagyobb értékűt szerettél volna vásárolni? stb. Számos oka lehet.

Pl.


" Vásárlási limit


Biztonsági okokból a Vatera a nem ellenőrzött és regisztráció nélküli vásárlók számára egy limitrendszert vezetett be. Ennek keretében korlátozhatjuk pl.:

- egy kosárral megvásárolható termék értékét,

- a licit maximális összegét stb. "

2016. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: amíg nem tudok részleteket, addig csak annyit tudok mondani, hogy legegyszerűbb, ha megkérdezed a Vaterát: minden lap alján megtalálod az Ügyfélszolgálat -ot, arra kattintva meg tudod kérdezni: mi az oka annak, hogy nem tudsz vásárolni?
2016. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Írtam nekik, vissza is írtak, hogy érdemleges választ adnak, de azóta a fülük botját sem mozgatják. Úgy látszik, nem érdekük az eladások elősegítése.Mindent megtesznek, hogy megnehezítsék a vásárlást/eladást. Az egész rendszer túl van komplikálva. Egyébként egy majd 7 ezer forintos rongyot akartam venni.Köszönöm a segítségedet.
2016. jún. 1. 09:55
 5/5 anonim ***** válasza:

De igen, érdekük, és próbálnak is kedvezni a vevőknek is - ugyanis már REGISZTRÁCIÓ NÉLKÜL is lehet vásárolni - ezt nem tudtad?

Nem felhasználónévvel, hanem csak egyszeri alkalommal használatos, generált kóddal. Licitálni azzal nem lehet , de fix áras terméket meg lehet vásárolni - próbáld meg.

2016. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!