Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Internetes rendeléssel kapcsol...

Internetes rendeléssel kapcsolatban lenne kérdésem, pls help?

Figyelt kérdés
Nah szóval, az lenne a kérdésem, hogy internetről rendeltem pár cuccot, a cég azonnal leterhelte a számlámat vele, mivel kártyával fizettem. Pár napja megkaptam a csomagot, de ma megnéztem a kártyámat, és újra zárolva van az összeg, ez miért lehet??
2010. ápr. 12. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:

1.) Külföldről rendeltél vagy Mo-ról???...


2.) Amikor a kártyáddal fizettél, akkor a weboldal átirányított a biztonságos banki weboldalra ( [link] ???...


Ha a webáruház oldalán (nem biztonságos banki oldalon!) adtad meg a bankkártyád számát és CVC2 kódját, akkor ettől kezdve bármennyi pénzt leemelhetnek a kártyádról...


Szerintem ez magyar webáruházzal nem történhet meg, gyanítom, hogy az USA-ból vagy más országból rendeltél.


Ha azt gondolod, hogy a Cég most másodszor is levonná a vásárlásod értékét, akkor sürgősen vedd fel a kapcsolatot a bankoddal és próbáld a zárolt összeget visszaszerezni.


Azonnal írj a Cégnek is, hogy "véletlenül" másodszor is ráterheltek a bankszámládra (ilyen véletlen nincs!)...

Legyél határozott, érezzék, hogy nem hagyod ennyiben a dolgot!!! (Az ő bankszámlájuk alapján feljelentheted őket.)

2010. ápr. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hello, igen az usa-ból rendeltem. írtam a cégnek, visszaírtak és küldtek egy igazolást, hogy csak egyszer terhelték le a számlát. ma megyek a bankba és rendezem a dolgot. köszi a segítséget
2010. ápr. 13. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!