Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Corvinusos állami támogatottként milyen támogatások fognak nekem járni és mikor kell rájuk jelentkezni? (bővebben lent)

Rólam:

-19/F

-3-an vagyunk testvérek

-édesanyám egyedülálló

-hátrányos helyzetű vagyok (az egy főre jutó jövedelem alacsony a háztartásunkban)

-Győrben lakom

Hallottam, hogy szociális támogatásra is pályázhatok. Kb. mennyit kapnék havonta és mikor kell rá jelentkeznem?

Köszönöm előre is a válaszokat! :)

2016. jún. 9. 22:34  Privát üzenet  

A válaszok

Honnan tudod, hogy fölvesznek? Még nincsennek meg a ponthatarok..Majd július végén.

Amúgy:

[link]

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. jún. 10. 06:03 Privát üzenet
Ha felvesznek akkor (elvileg) lesz egy "gólyahét" amikor instruktorok fognak körbevezetni az épületben, ahol az egyik "megálló" a diákjóléti bizottság lesz és ott mindent el fognak mondani.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. jún. 19. 16:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Felsőoktatási szakképzés mellett tudok járni sima OKJ-ra?
Lehet egyszerre nappali és levelező képzésre is járni az egyetemen? Ha igen akkor duplán fogy az állami félévem vagy hogy működik ez az egész?
A problémám az, hogy mindentől félek egyre több pszichés bajom van (ezt felismerem szeretném is ha meggyógyulnék ). Nincs pénzem magán orvoshoz járni az állami pedig csak rontott...
Volt már valakinek olyan, hogy magánóvodába kezdett el járni a gyermeke, de valamilyen oknál fogva később állami óvodába került át? Hogyan viselte a gyermek?
Idén kezdek a Pázmányon, osztatlan tanárira fogok járni állami ösztöndíjas képzés keretén belül. Az utazási költségeken kívül mennyibe fog kerülni félévente?
Ha most tavasszal fogok befejezni egy 2 eves okj-s kepzest a minervan, es ezert nekem nem kellett fizetni, csak most a vizsgadijert, es szeptembertől főiskolara szeretnek jarni,...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!