Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy álláshirdetésben...

Ha egy álláshirdetésben elvárás a kereskedelmi végzettség és tapasztalat, akkor ezek hiányában nem is érdemes megpróbálni, még akkor sem, ha minden más szempontnak megfelelek?

Figyelt kérdés

Ruházati eladó szeretnék lenni egy népszerű márka helyi üzletében. Nagyon színvonalas, gondolom éppen ezért követelmény a tapasztalat. Viszont ha lelkes vagyok és gyorsan tanulok, akkor érdemes megpróbálni? Vagy csak lejáratom magam?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2016. jún. 14. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

azzal nem vesztesz írj nekik egy szuper motivációs levelet illetve esetleg azt ha dolgoztál már hasonló munkakörben pl. diákmunkában..


Meg azt is h hajlandó vagy tanulni.

2016. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mit veszítesz ha megpróbálod? semmit
2016. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem sok eséllyel, de megpróbálhatod. Veszíteni valód nincs.
2016. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Adj be önéletrajzot max nem hívnak vissza.De megpróbáltad.
2016. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában ha egy valaminek nem felelsz meg akkor érdemes, ha többnek akkor már a legtöbb esetben nem. Viszont.. ha kisvárosban laksz lehet, nagyon kevés a jelentkező és végzettség nélkül is lehetsz Te a leg alkalmasabb. Készülj fel a cégből, a ruhákról tudj meg a lehető legtöbbet és add be az önéletrajzodat.


Ha valamit nagyon szeretnénk azt legalább meg kell próbálni, nehogy később kelljen gondolkodni, mi lett volna ha..

2016. jún. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, a biztatást és a tanácsokat is! :)


Még sok tapasztalatom nincs, eddig csak egyszer dolgoztam, az is egy infó pultos munka volt egy kiállításon. Most is egyetem mellé szeretnék valamit.


Milyen motiváció levelet írjak? Eddig benne van, hogy nyitott vagyok az új dolgokra, rugalmas vagyok és gyorsan tanulok. Nem tudom, mi az, ami már nem önfényezés.

De ez semmi, ez alapján nem választanának engem. Mi az, amivel meggyőzhetném őket, vagy legalább lendíthetnék kicsit a mérlegen?


Tudom, hogy ez már nem annyira kapcsolódik az eredeti kérdéshez, de nagyon kezdő vagyok és nagyon szeretném ezt a munkát. :)


Köszönöm előre is, ha segít valaki!

2016. jún. 14. 20:00
 7/9 A kérdező kommentje:
Elküldtem, szerintem egész jól sikerült. Viszont 99%, hogy így is kapásból törlik vagy egyszerűen figyelmen kívül hagyják. :) De igazatok volt, így vagyok nyugodt, hogy megpróbáltam. :D
2016. jún. 14. 23:21
 8/9 anonim ***** válasza:
HRes vagyok ha később kell segítség tanács írj privátot :)
2016. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd még később lehet, hogy élek az ajánlattal, mert ez most valószínűleg nem jött össze. :D
2016. jún. 15. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!