Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért írja ezt a bankkártyámon? O

Miért írja ezt a bankkártyámon? O

Figyelt kérdés
Otp bankos vagyok, kellett csináltassunk egy kártyát, amire küldik az ösztöndíjat. Ma megnéztem, hogy mennyi pénz van rajta és azt írta, hogg 20.000 Ft hitelkerettel együtt. Az mi? Egy Junior kártyám van és semmilyen hitelt nem vettem fel.
2016. jún. 14. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztosan kértél hitelkeretet is.
2016. jún. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ertem. En nem vettem fel tobb penzt, mint amennyi a kartyamon van. Igyis mindig marad rajta 2000-3000, hogy lehetne tartozasom
2016. jún. 14. 19:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy van hitelkereted, ha nem kötöttél rá külön szerződést, nem is lehet. Nem tudom, hol olvastad ezt, hogy "hitelkerettel együtt", és nem szoktam automatán meg egyéb okos helyeken egyenleget lekérdezni, mert erre van a netbank. De valószínűleg arról van szó, hogy beleszámolja a hitelkeretedet is, ami viszont neked nincs, 0 forint, vagyis a valós egyenleged 20 ezer forint.
2016. jún. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!