Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha a helyi postán elhányták a...

Ha a helyi postán elhányták a csomagom mi a teendő?

Figyelt kérdés
Rendeltem az aliexpressről egy szép kis karórát, a rendelés követésben napra pontosan látszik hogy hol járt a csomagom és a szerint 05.09-én volt a helyi postán, amit én nem kaptam meg. Sajnos nem ellenőriztem hamarabb mivel csak most kezd lejárni a szállítási idő. A postán nem tudtak róla semmit, hiába adtam meg a követési számot is. Tudja valaki most mi a teendő? Hol lehet a csomagom?
2016. jún. 23. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
valamelyik postás karján
2016. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyibe került, biztos hogy volt hozzá valódi tracking number? Mert sokszor csak ilyen fake, kínai számot adnak az olcsóbb dolgokhoz vagy ha nem fizetsz érte külön. Bár azok nem jelzik ki, hogy a postán van, csak amíg a reptérre érkezik.
2016. jún. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aliexpressen disputét nyitni. Vagy küldenek újat, vagy visszaadják a pénzt.
2016. jún. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rá se ránts, megadom a számom, majd hívj fel, ha tudni szeretnéd hogy mennyi az idő. ;)
2016. jún. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!