Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az angolok kiléptek. Az Angol...

Az angolok kiléptek. Az Angol tudású fiatalság merre fogja venni az irányt, ha a kivándrolás mellett dönt?

Figyelt kérdés

Én útvonalat keresek, szeretném ezt az országot elhagyni, a németem pedig zéró. Írországba kimennék szívesen de az EU-n kívüli ország, ami Nagy-Britanián kívül van. Ötletek?


17/F, aki a jövőjét tervezgeti.


2016. jún. 24. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
ugyan arra, szerez munkavállalásit, meg útlevelet és mehet. EU előtt is ki lehetett menni melózni.. csak kicsit nehézkesebb volt, de nem lehetetlen. Ha beszélni a nyelvet, hasznos a munkája és nem 130000. mosogatónak megy ki, akkor nem fogja senki sem elzavarni.
2016. jún. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én is mosogatónak mennék, azokból meg már elegük van.
2016. jún. 24. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Tehát a jövődet mosogatófiúként tervezed? Akkor talán jobb is, hogy egy kapu bezárul, és elgondolkodsz, hogy valamihez érts is.


Egyébként meg Írország nem EU-n kívüli ország, sőt, 1973. óta tag.

2016. jún. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, a jövőmeg mosogatóként tervezem, a közelit. Innen minél előbb le szeretnék lépni akár 8 általánossal is, mert a magyar közoktatás kupac. Csak a leksizkális tudást nézi az IQ helyett. Szóval ott folytatnám online vagy estin. Írországba viszont fogalmam sincs milyenek a munkalehetőségek, a minimálbér egész jó.
2016. jún. 24. 17:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Írország EU-tag, de amúgy ha angolul meg tudtál tanulni, akkor azt a szókincset, amire egy mosogatófiúnak szüksége van, más nyelven is meg tudod tanulni egy év alatt.
2016. jún. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!