Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem egy laptopot jófogás...

Frosty002210 kérdése:

Rendeltem egy laptopot jófogáson, de nem azt kaptam amit ígértek. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Hello!


Rendeltem egy laptopot, amit meg is kaptam és jól is működik, de nem új. A hírdetésben az állt, hogy a laptop bontatlan. De mikor megkaptam már be volt lépve rá egy windows account, ami ezt kizárja. Először gondoltam csak tesztelve volt, de egy kis idú elteltével rájöttem, hogy az aksi kb 1:30 órát bír ki, ami kizárja, hogy új legyen.

Aztán neten rákerestem a szériaszámmal, hogy mennyi garancia van rá, és már csak 86nap, és majdnem 2 éve aktiválták a hivatalos garanciát. De ő adott egy garancia lapot amin az áll, hogy 1 év garancia van rá ami most kezdődött. Gondolom ez nem hivatalos garancia.


Összegzés:

A laptop, aminek elvileg újnak kéne lennie, nem új. Ezen kívül semmi baja.


Mit tehetek?


Köszönöm a segítséget!



2016. jún. 24. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván magánszemélytől vetted, a létező legnagyobb hülyeség, már bocs. Írj az eladónak és kérd visszaa a pénzed.
2016. jún. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

"Mit tehetek? "


Megmondom: örülhetsz annak, de nagyon-nagyon, hogy annak ellenére, hogy a Jófogáson vásároltál, mégis kaptál EGY LAPTOPOT! (nem téglát, nem könyvet, stb), AMI RÁADÁSUL MÉG MŰKÖDIK IS, és saját elmondásod szerint JÓL!


Nos, ekkora szerencséje kevés embernek szokott lenni a Jófogáson, ahol se értékelésük nincs az eladóknak, se semmilyen úton módon nem lehet leellenőrizni, hogy kivel állsz szembe és mit fog küldeni?

Gondolom az illető szám.gép szerelő, megjavította, adott rá egy egyéves garanciát és kész.


Éppenséggel írhatsz az eladónak, csak semmi értelme - nem fogja visszavenni a gépet - mivel a Jófogáson semmi perc alatt lehet törölni a hirdetést, már azt sem fogod tudni bebizonyítani, hogy az volt benne: új.


Szerintem örülj a gépnek, használd és jegyezd meg: csak olyan oldalon vásárolunk terméket, ahol van értékelése az eladónak és az lehetőleg sok-sok pozitív :-)

2016. jún. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

A csalók közt találtál egy embert, aki csak füllentett.

ne menj sehova, nem kell tenned semmit, még garanciát is vállalt egy használt laptopra!

2016. jún. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jófogáson vettél laptopot, örülj neki hogy kaptál egyet, meg még valami garancia lapot is kaptál kifogtad az Isten lábát.
2016. jún. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Örülj neki hogy nem kutyasz*rt kaptál díszdobozban...a helyedben örülnék hogy működik.Mást nem tehetsz max ráírsz az eladóra
2016. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tessék, olvasd el ezt és örülj, hogy nem így jártál (2-es vagyok):


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..

2016. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anc ***** válasza:

1. használd a Vaterát inkább, ha már így akarsz vásárolni (reg.hez kötött, biztonságosabb rendszer);

2. jószerivel semmit nem tudsz tenni, az eladó jó indulatán múlik, visszaadja e a pénzed, vagy sem.

2016. júl. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!