Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy csomagoljak be egy...

Hogy csomagoljak be egy cipősdobozt postai csomagként? Címzés?

Figyelt kérdés

A cipősdobozba raktam, amit el akarok küldeni, hogy tuti épségben érkezzen meg, viszont ezt be kéne csomagolni valami semleges papírral, hogy meg tudjam címezni, stb.

Lehet kapni valami speciális papírt?

Mivel csomagoljam be?

(Még sose adtam fel csomagot postán, ezét bocsi, ha hülye kérdés, de a címzést nekem kell itthon megcsinálnom, ugye?- bal felső sarok az én adataim, jobb alsó pedig a címzetté, jól tudom?

Illetve a dobozra ragasszak egy papírt és arra írjam a címet, vagy elég ha a csomagolópapírra ráírom, ha találok valami semleges színű papírt?)



2016. jún. 26. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik megoldás jó ezek közül. Bármibe becsomagolhatod, akár újságpapírba is, és én mondjuk ragasztanék rá egy fehér papírt, feladóval, címzettel. Igen, neked kell megcímezni, de semmi ördöngösség nincs benne, ugyanúgy kell, ahogy egy borítékot is.

Ja és ha nincs 2 kiló, akkor ne csomagként add fel, hanem csak simán "levélként", úgy olcsóbb.

2016. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

[link]


nem kell semmi, itt az online címiratkitöltő.


Kitöltöd a címzettet, elmész egy csomagautomatához és ott a gépen beütöd azt a számkódot amit a telefonodra kapsz.


Az automata kiadja a kinyomtatott címet matricán és ráragasztod a dobozra és beteszed egy rekeszbe a csomagautomatában.


Mondjuk a dobozt illik körbecelluxozni.


van róla videó hogy működik a csomagautomata

2016. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sima fehér csomagolópapírba csomagoltam, a doboz úgyis még védi ezalatt a tárgyat, meg ezt megcímezni is tudom, szóval remélem jó lesz így.:)
2016. jún. 26. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs olyan előírás ami meghatározná hogy pl.a cipősdobozt még egyszer be kellene csomagolni bármilyen papírba,áttekernéd széles csomagoló ragasztószalaggal minden nyílását,esetleg még egy spárgával is biztos ami biztos és az elég.Vagy veszel a postán egy dobozt pár száz forintért és abba teszed,azt sem csomagolják be csak leragasztják.
2016. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!