Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek van rá lehetőség?

Szerintetek van rá lehetőség?

Figyelt kérdés
Riportokat készítünk, tudósítunk, diákok vagyunk, van sajtóigazolványunk. Azért csináljuk mert szeretjük. A kérdésem az lenne, van rá esély, hogy egyes nagyobb projektjeinket megvásárolná egy nagyobb hírportál, újság, rádió, tv stb? Esetleg felkérések? Tudom nehéz dolog, tudom nem hullik semmisem csak úgy, de akkoris.

2016. júl. 1. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahogyan ez sikerült már Fördős Zoltánnak, nektek is összejöhet bármikor.
2016. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok műsor alapból külsős vállalkozás megbízásával készül, és híradókba is rendelnek anyagokat, tehát a lehetőség adott. Kérdés, hogy milyen a technikai és szakmai színvonal. Ha küldesz linket, kicsit pontosabban meg tudom mondani az esélyeket.
2016. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!