Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért nem érkezik meg a...

Miért nem érkezik meg a legtöbb e-bayről rendelt csomagom?

Figyelt kérdés

Lehetséges, hogy útközben ellopják?

A legtöbb olyan kis apróság ami értékben nem rúg 4-5 ezer forint felé. Általában nem keletkezik károm miatta mert jelzem az eladónak és visszaküldi az értéket. Ilyen értéknél ritkán adnak nyomkövetési számot.

Gondolkoztam rajta, hogy máshova rendelem meg, pl. egy közeli rokonhoz. De az is megfordult már a fejemben, hogy emiatt kirúgnak e-bay-ről, vagy megbüntetnek valamilyen módon.



2016. júl. 3. 23:06
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, nekem megjött nem rég :( Lehet, hogy itthon lopkodják. Megpróbálnám a másik címet.

Mióta vársz a cuccokra?

Nekem 3 hèt volt, míg ideért.

2016. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
40-50 nap is eltelt. De inkább visszatérítést kértem mert utána nem tudok mit csinálni ha nem szólok...
2016. júl. 3. 23:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Több száz tételt rendeltem e-bay-ről az elmúlt kb. 4 év alatt, a pár száz forintostól a közel 40 000 Ft-os értékig.

Egyetlen tétel nem érkezett meg - annak is visszakaptam az árát.


Vagy Te csinálsz valamit rosszul, vagy trollkodsz.

2016. júl. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-4 éve Ebayezek, havonta rendelek pár dolgot és eddig 2 nem érkezett meg. Szerintem te rontottál el valamit, talán a címedet rosszul írhattad be
2016. júl. 4. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
55%
Paypalon a rendes címed van megadva, vagy valami kamucím? Nagyon sok ebayes a Paypal címre szállít, és ezt írja is.
2016. júl. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a helyi postás enyveskezű.
2016. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor van az hogy útközben elkeveredik,vagy miután beér az országba nyoma vész!Volt már cikk erről,hogy egy városba az egyik postás nyúlta le a csomagokat! Nem bűntetnek meg meg semmi! Nagyon sokan írják,hogy negatívót adnak az eladók,meg kizárnak az oldalról!Hozzá teszem 4 éve használom a ebayt,volt pár reklamációm,vitám,volt h nem kaptam meg valamit,vagy visszakaptam a pénzt(esetek 98%-ban) vagy nem de akkor úgy is értékeltem,és máig fent vagyok nincs negatívom kisem zártak
2016. júl. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!