Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sportfogadás terén léteznek...

Sportfogadás terén léteznek igazi "nagykutyák", akik milliós nagyságrendű összegeket zsebelnek be? ( bundázott eseményeket leszámítva )

Figyelt kérdés
online sportfogadás természetesen

2016. júl. 9. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
persze! A sportfogadó iroda tulajdonosai.. a sok hülyén euró 100 milliókat zsebelnek be!
2016. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sportfogadókra gondolok, akik megjatszanak 1-1 esemenyt !
2016. júl. 9. 21:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Tul sok Bud Spencer filmet nezel.
2016. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2 biztos vannak beteges hazárdírozók, akik vesztenek pár millát, majd örülnek egy 500e-es nyereménynek.
2016. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak olyanok igen, én is ismerek párat. Nekem milliós nagyságrendű nyereményeim nem voltak, csak százezreket szoktam nyerni. De nyilván ezek az emberek a sportfogadók nagyon kicsi részét teszik ki. Persze aki nem ért hozzá, nincs benne, az sosem fogja elhinni.
2016. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A dolog egyszerű.befektetnek pár millát,vagy még többet.Elinditanak egy martingélt.(sic)Addig tolják azsét ,amíg nem nyernek.A földi halandó ezt nem így csinálja,persze nincs meg a kellő TÖKE.(sic)
2016. júl. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Martingale az egy nagy átverés. Hiába van tőke hozzá.
2016. júl. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevesen nyeresegesek hosszutavon. Ha sokat nyer az ember atesik a lo tuloldalara es hamar el lehet verni barmennyi penzt.
2016. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

A martingale még elméletileg is csak 99,99999% biztos

gyakorlatban én már buktam olyan meccsen ahol 97-98% esélye volt, hogy jön a döntetlen.

2016. aug. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!