Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha valaki bitcoin-t ad el...

Ha valaki bitcoin-t ad el akkor amint eladta legális lesz a pénze?

Figyelt kérdés

2016. júl. 11. 11:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"szoval szerintem nem is adoztathato"


Ha ez ilyen egyszeru lenne, egy csomo munkaltato fizetetes helyett arut ajandekozna az alkalmazottnak.

2016. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Igen ilyen egyszeru lenne, ha a dragalatos orszagok, nemzetek, ugyvedek, szabalyozo szervek nem bonyolitanák tul. Az az ido mar elmult hogy csak munkabol meg adozott fizetségbol lehet megelni, bar nem tudom hogy ok hogy csinaljak, de en meglennek az allam bacsinak adozott tadozasert cserebe kapott vedelem, egeszszegugy meg szar nelkul, mert csak szar. Magad uram mindenki, ha meg nem...hat nem tudom...a vilag e fele tendal.
2016. aug. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
de őkse tudják bizonyítani, hgy illegális
2016. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"de őkse tudják bizonyítani, hgy illegális"


Nem is kell, neked kell, szepen lefoglaljak, aztan amikor tisztazod a szarmazasat, visszakapod.

2016. nov. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!