Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek ki venne meg...

3537445 kérdése:

Szerintetek ki venne meg Budapesten kb 100 db angol nyelvű (magyar szinkron, felirat nincs) DVD filmet?

Figyelt kérdés
Nem reklámnak, nem is hirdetésnek szánom ezt a kérdést, csak tényleg már nem tudom, hogy melyik DVD/ CD felvásárlóhoz meg mindenféléhez nem fordultam a városban, hogy érdekelné-e őket, de mindegyik azt mondta, hogy kösz nem. Még mielőtt valaki írná, külföldre eladás (túl nehéz és így sokba kerülne a shipping), ebay, jófogás, vatera körök már meg voltak, nem sok sikerrel. Azt nem szeretném, hogy meghirdetem egyenként és akkor a 100 filmből elmegy kb. 5, inkább kérek kevesebbet/DVD, csak vigyék el az összeset.

2016. júl. 12. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:

" inkább kérek kevesebbet/DVD, csak vigyék el az összeset."


Nos, a Vaterán erre van az 1 ft-os aukció... :-) Felteszed a 100 db-ot egybe, aztán lesz, ami lesz :-)

Ha szerencséd van és van benne ritka vagy nagyon keresett film, akkor jó áron elviszik - ha nem, hát akkor nem lesz magas a végösszeg...

2016. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem senki. Én ugyan pont olyan ritka személy vagyok, aki csak angolul, felirat nélkül néz filmeket, de már úgy 8 éve felhagytam a dvd gyűjtéssel.

Manapság ha kell valakinek egy film, fél órán belül leszedi torrentről, jobb minőségben.

2016. júl. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Senki, mióta van szélessáv meg torrent a DVD-k kora leáldozott.
2016. júl. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én is osztom a hármas véleményét. Ha kell egy film letöltöm valamelyik torrent oldalról. Ki se írom dvdre, mert egy mobilvinyót dugok a tévére. Esetleg néhány elvetemült gyűjtőnél lehet esélyed.
2016. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!