Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OTP internetbankba szeretnék...

OTP internetbankba szeretnék belépni, és a jelszavam több, mint nyolc karakter, de ennél többet valamiért nem enged beírni. Eddig mindig sikerült belépnem ezzel a jelszóval. Mit tehetnék ilyenkor?

Figyelt kérdés

2016. júl. 15. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Végső esetben ez:

"Elfelejtette jelszavát vagy azonosítóját?

Kérjük, látogasson el bármely bankfiókunkba, ahol ügyintézőink néhány perc alatt segítenek a bejelentkezéshez szükséges adatok megadásában."


Egyébként nem lehet 8 karakternél több, próbáld meg úgy beírni, hogy az utolsót elhagyod.

2016. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor nem értem, hogy eddig miért lehetett megadni hosszabb jelszót, és miért fogadták el.


Reméltem, hogy meg tudom oldani, anélkül, hogy be kéne mennem a bankba. :/

2016. júl. 15. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha eddig ment, és most nem tévesztetted el, akkor nem tudom, hogy mi lehet a gond. Nem látom, hogy lett volna valami szoftver frissítés az oldalon, szóval nem tudom.


Esetleg hívd fel a telefonos ügyfélszolgálatot, hátha tudnak segíteni neked.



+36 1/20/30/70 3 666 666

+36 40 366 666


Hívjon minket a 8-as menüpontbank elérhető információs vonalon.

2016. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is jártam így. Nekem is több, mint 8 karakter a jelszavam. Ha beírtam az összes karaktert, várok 2-3 másodpercet és utána ütök csak entert. Így sikerült belépnem. Viszont így is csak 8 karakter jelent meg a képernyőn. Remélem érthetően írtam le és így sikerülni fog.
2016. júl. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!