Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy kell karaktert/akármit...

Hogy kell karaktert/akármit eladni a Deviantart-on?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam meg a bankkártyámat ezért szeretném megtudni, hogy lehet-e sima MasterCardos kártyával üzletelni külföldivel. (Igen tudom.. nem vagyok a szavak mestere) de a fő kérés, hogy hogy szoktak menni ezek az eladások.

2015. júl. 8. 15:44
 1/1 anonim válasza:

Hát azt nem tudom, hogy eladni hogyan kell DA-n, de te a legtöbb esetben tudsz külföldre fizetni MasterCarddal, és én is kaptam már visszautalást a MasterCardomra külföldről.

Az oldal FAQ-jában ennyit találtam MasterCard keresőszóra:

"Verified by Visa and SecureCode are security measures invented by Visa and Master Card to help protect from someone illegally using your credit card online"


(Ennyit tesz, hogy "A „Verified by Visa” és a „SecureCode” a Visa és a MasterCard által kifejlesztett biztonsági intézkedések, melyek megvédik Önt attól, hogy valaki illegálisan használja online az Ön kártyáját.")

Ez a kártya hátulján lévő 3 jegyű kódra vonatkozik, de ha már megemlítik, szerintem tudod használni.

2015. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!