Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyire számít ez jó fizetésnek?

Mennyire számít ez jó fizetésnek?

Figyelt kérdés
Ezen a héten kipróbáltam komolyabban az utcazenélést és az 5 nap alatt átlag 10000 forintot sikerült összehedülnöm, úgy hogy csak délután csináltam. Ez jónak számít?

2016. júl. 16. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
? ebből x6-ra nem fogja futni...
2016. júl. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

5 nap alatt átlag 10000 forintot ?????


mármint napi 10.000ft ?

2016. júl. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Napi 10.000-nél mondjuk 20 munkanappal számolva 20*10.000= 200.000 azért ez szerintem minden csak nem jó...
2016. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem találtam diákmunkát nyárra, ezért gondoltam hogy egy próbát megér. Tehát diákmunkákhoz viszonyítva kérdezem, hogy mennyire jó vagy rossz.
2016. júl. 16. 14:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó, nyilván ha nem a megélhetésed a cél hosszú távon, akkor diákmunka helyett persze hogy jó. Ha az óraszámot kiszámold és visszaosztod, mennyi az órabér?
2016. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

Havi 200 ezer minden, csak nem jó?

Úgy, hogy csak délután csinálta?


Ember, hol élsz te?

Ha rendes 8 órában csinálja, összejöhet a nettó fél millió, ne legyél már olyan nagyképű, hogy ezt mindennek nevezed, csak jónak nem!


Kérdező, azért vedd figyelembe, hogy ez illegális, előbb-utóbb bevisznek a zsaruk, és szép kis büntetést fogsz kapni.

Egyrészt jogtalan közterület-használatért, másrészt a NAV is beszáll a játékba, mivel nem adózol a pénzből. De ki tudja, mit találnak még ki.

Lazán összejöhet a több százezres büntetés. Ha folytatod, és újra elkapnak, még több.

Valaki előbb-utóbb úgyis fel fog nyomni, mert nem mindenki szereti az ilyen típusú zenét, és nem akarnak megsérteni, de én sem akarnám minden nap órákon át ezt hallgatni.

Debrecenben volt egy ember, ő is ezt csinálta pár éve. Nem sokáig, mert sok panasz volt rá. Egyesek szerint nagyon szépen játszott, mások szerint meg szörnyű macskazene volt. Szerintem is elég gagyin nyomta, és az a lényeg ebben, hogy nincs olyan dolog, ami mindenkinek tetszik. Ha meg van arra esély, hogy magadra haragítasz valakit, akkor talán nem kéne illegális tevékenységgel foglalkoznod, mert csúnyán megütheted a bokád.

Ha meg a büntetést nem tudod kifizetni, akkor évekig kamatozik, végrehajtóhoz kerül, és életed legszebb éveiben, amikor az első fizetéseidet kapod, kenyérre sem fog telni, mert le lesz tiltva a fizud...

2016. júl. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Győrben még a bohócot is 8 rendőr fogta közre, a sapijában kb. 500Ft lehetett, ellepték mint légy a sz***rt!
2016. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!