Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoltok, ez jó fizetésne...

Mit gondoltok, ez jó fizetésnek számít?

Figyelt kérdés

26 éves nő vagyok, pénzügyi területem dolgozom.


3 éves munkatapasztalatom van. Így keresek 250 ezer nettót, plusz 20 ezer kefeteriat. Vannak egyéb juttatások is, de azok elhanyagolhatóak.


A kérdésem az lenne, hogy mit gondoltok, mennyi reális ez a bér. Budapestről beszélünk egyébként. Megmondom őszintén, én ezt keveslem. Azt gondolom, legalábbis, ahogy itt a napokban utána néztem a dolgoknak a neten, hogy legalább egy nettó 40-50 ezerrel alata vagyok az ilyen területen tevékenykedők átlagának.


Ti mot gondoltok?



2016. máj. 21. 08:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%

" pénzügyi területem dolgozom. "


Ez aztán a temérdek információ, pénzügyi terület lehet adminisztráció is, amivel a havi nettó 80-at kapod és lehetsz vezérigazgató milliós fizetésekkel.

2016. máj. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

Én elfogadnám a fizud, 118 nettót keresek 31 évesen, középiskolai tanárként... ha 250+ kafetéri kevés, akkor nem tudom, ehhez mit szólnál...

Amúgy szerintem a 3 év tapasztalat miatt van ez, és majd megy felfelé az összeg.

2016. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Első, nyilván okkal nem írtam le a pontos munkakörömet, és 3 év tapasztalattal nem gobdolom, hogy bárki vezérigazgató lehetne. :)


De nem adminisztráció, tényleg kell hozzá pü-gyi, számviteli szakmai tudás. Remélem, ennyi információ már elég. :)

2016. máj. 21. 08:55
 4/18 anonim ***** válasza:
52%

"3 év tapasztalattal nem gobdolom, hogy bárki vezérigazgató lehetne. :)"


Igazad van.

Akiket oda raknak, azoknak általában 0 év tapasztalata van azon a szakmai területen, amit irányítanak.

3 év szakmai tapasztalattal ilyen téren már túlképzett valaki, félő, hogy a hozzáértés felülírná a lojalitást! :)

2016. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező:

Már pedig ha nem mondod meg mi a munkaköröd akkor szinte lehetetlen megmondani, hogy reális-e a béred vagy sem. BP-en van kb. 500 olyan nagy cég akiknek van saját pénzügyi osztályuk. Attól, hogy leírod, hogy mittudomén bérszámfejtő vagy business analyst vagy senki nem fog tudni beazonosítani...

2016. máj. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%

A vitát folytassátok privátban.

Kérdező, a fizetésed nagyjából bruttó 380k. Ez lehet jó fizu is, meg lehet kicsi, pici, sovány, gyenge, kevés is.

Tudni kellene, hogy hol dolgozol (Big4?) és mi a munkaköröd. Nézz szét a munkaerőpiacon, ha folyékonyan beszélsz angolul, elképzelhető, hogy többet is be tudsz kérni máshol.

2016. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Jó, nem big 4, de multi. Angol felső (nem csak a papír, hanem tényleg tudom is ilyen szibten kommunikálni). Plusz orosz közép. (De arrol egyelore nincs papírom meg a munkam soran csak az angol kell, szoval a masodik nyelvert nekem nem jár pótlék). Egyébként R2R-on vagyok, reporting. De nincs szétszabdalva a munka, szóval van benne könyvelés is a reporting mellett. Így már jó? :)
2016. máj. 21. 11:21
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező anyni sok eszed van, komolyan. Továbbra sem mindegy, hog biorobotként egy SSC-ben mondjuk AP-n vagy vagy kontrollig területen vagy még sorolhatnám. Az én munkám csak félig pénzügyi, másik fele admin és ilyen fizetéssel mélyen kussolnék, mert végre el tudnék költözni otthonról és még normálisan meg is lehetne élni belőle...
2016. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Na mire leírtam, elküldted te is. Hát, ha az oroszt nem használod, ilyen munkakörért nem kevés a mostani fizetésed, sőt... Az internet meg tökmindegy, mit ír, ha az adott cégnél ennyi a keret a fizetésre. ha úgy érzed, akkor állj a főnököd elé és kérjél emelést.
2016. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
56%

A tanár hozzászóló vagyok. Csak annyit mondanék el, hogy szeretem a munkámat, ezt választottam, elégedett vagyok. A fizetésemmel nem vagyok teljesen elégedett. A szabadságokkal kapcsolatban leírtak hibásak, de sebaj, utána lehet nézni.

Irigység nincs bennem, ezt is leírtam, de könnyű átsiklani felette, elhiszem. Nem hinném, hogy pl a kérdező többre vitte volna, mint én, és én se vittem többre nála - almát és narancsot így összehasonlítani nem lehet. Befejeztem, köszi a reakciókat.

2016. máj. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!