Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emagról rendeltem valamit, a...

Emagról rendeltem valamit, a kiszállítás várható időpontjára a holnapi nap van megadva, de még mindig csak annyi van odaírva, hogy "rögzített rendelés". Így van esély rá, hogy holnap kihozzák?

Figyelt kérdés

Tegnap délelőtt rendeltem tőlük, a csomag nyomonkövetésénél azóta is a "rögzített rendelés" státusz van, pedig azt írták, várhatóan holnap szállítják ki. A nyomonkövetésnél még ezek a pontok váratnak magukra:

- csomag elküldve

- a csomag a futárszolgálat raktárában

- csomag kiszállítás alatt

- kiszállított csomag


Ezek alapján szerintetek van esély rá, hogy mégis kihozzák holnap? Hisz a kiszállítás várható időpontjára a holnapi napot adták meg, de azok alapján, hogy még mindig csak "rögzített rendelés" állapotban van nekem nem úgy tűnik, hogy holnapig kihozzák.. pedig elég sürgős lenne, jó lenne, ha hétvégére már kézhez kapnám.


2016. júl. 21. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
van esély rá, nálam eddig mindig tartották az előrejelzett dátumot.
2016. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És nálad is hasonló volt a nyomonkövetésnél, vagy mennyire megbízható az, ha figyelted? Mert ha lehet hinni neki, akkor még fel sem dolgozták, így is esélyes, hogy holnap elküldik, már ki is szállítják és kézhez kapom?
2016. júl. 21. 17:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Na most kaptam e-mailt meg sms-t, hogy holnap hozzák, örülök, hogy tartották a szavukat:D csak nem gondoltam, hogy ilyen későn már foglalkoznak ezzel.
2016. júl. 21. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!