Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Megtudná nekem mondani valaki...

Megtudná nekem mondani valaki hogy paypal számlára hogyan lehet sikeresen utalni?

Figyelt kérdés
Utaltam a paypal által megadott számlára 10 ezer forintot és sehol sem jelenik meg mint költség!! A virtuális pénztárcám méh is üres!!! felhívtam a bankot ahol a paypal 1 ügyfél és azt mondtál közleménybe küldjem el a tranzakciós számot amit addig lehetetlenség míg a tranzakció meg nem történik,na itt kezdődik a jó rész.Majd adtak 1 Írországi telefonszámot hogy érdeklődjek a paypalnál angol nyelven. Megköszönném ha valaki tudna segíteni,mert rendeltem valamit az ebayen és nem tudom kifizetni a paypal hülyesége miatt hol ott az ellenérték már rég ázz utalásra került.

2016. júl. 21. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

PayPal.com-on bejelentkezel , rámész hogy 'top up'és amit ott kiír, azt kell csinálni.


Beneficiary name: Kedvezményezett számla neve

Transfer ID : ezt írd be a közleménybe.

Ott van a számlaszám is.


A sikeres utaláshoz további kritérium ( rögtön az "Important" felirat alatt): hogy a saját neveden lévő bankszámládól utald, azaz a bankszámla amiről utalsz és a paypalon beállított neved meg kell, hogy egyezzen.

2016. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nem a saját számládról utaltál, hanem a szüleidéről vagy ismerőséről. Ez a probléma, majd visszakapod a pénzt arra a számlára, amelyről utaltál, de a biztonság kedvvért megéri őket értesíteni. A Paypalfiókra csak a tulajsonosa számlájáról lehet utalni (mármint bankszámlák esetén).
2016. júl. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget,természetesen saját számláról!!!!
2016. júl. 31. 05:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!