Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesit az hogy...

Titeket nem idegesit az hogy bizonyos sportolok pl focisták milliardokat keresenek mi meg a "rabszolgák" dolgozunk azert hogy ehen ne dogoljunk? Hol van itt igazsag emberek!

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 02:21
1 2
 1/14 anonim válasza:
85%
Egyetértek veled testvérem. A focisták mindössze két meccset nyertek, és kapnak 80 milliót fejenként. Undorító. Én meg szakadjak meg havi 150 ezerért.
2016. júl. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, CR7 vagyok szerintem tök rendben van minden, most vettem egy Bugatti Veyront 1,2 millió euróért.


Komolyra fordítva a szót, természetesen irreális különbségek vannak, de ha csak azt nézzük, hasonló beosztásban, nyugaton is sokkal többet keresnek. Szóval ha akarsz egy csepp esélyt is, hogy egy nyugati szintű kereseted legyen, legyen egy jó szakmád, beszélj idegen nyelven, és legyen hajlandóságod külföldre utazni. Nem kell focistának lenni.

2016. júl. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De, idegesít, de mit lehet tenni? Az élet igazságtalan.
2016. júl. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az emberek max 35 éves korukig tudnak ebből megélni. A többség tanulatlan, focistákra leginkább ez jellemző... hát gondolják, legyen miből élni később.
2016. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Egyet tehetsz képezd magad hajtasz,tepersz.

Kimondta,hogy 150e-ért robotolj?

2016. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem idegesít, mert tudom, hogy a fizetéseket a piac határozza meg. Azért keresnek annyit, mert annyit érnek (mert milliók nézik őket hetente, akik bevételt termelnek).


Hozzá teszem, bárki dönthet úgy, hogy nem lesz "rabszolga" (vagy minimum a gyereke nem lesz rabszolga), csak ennek a döntésnek meg kell fizetni az árát (vinni a gyereket minden nap edzésre, külön edzeni vele, stb).

2016. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szórakoztassatok ti is 1,8 milliárd embert világszerte, és akkor ti is kaptok sok pénzt.
2016. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, azért keresnek annyit, mert sok hasznot termelnek a tulajdonosaiknak. Ha te is annyi hasznot termelnél mint ők, akkor te is sokat keresnél. De belőled nem sok hasznuk lenne. Ez van.
2016. júl. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

Te szabadon dönthetsz, hol dolgozol.

Őket meg aztán tényleg adják-veszik, mint a rabszolgákat.

2016. júl. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ahol piaci alapon van, ott nem idegesít, mindenkinek beárazza a munkájának az értékét a piac. Gondolj bele mekkora bevételek keletkeznek a nyugat-európai fociban reklámbevételekből, ehhez pedig kellenek a focisták. Na meg nem lehet mindenkiből sikeres sportoló, sok millióból kerül ki az a pár, aki megél belőle, míg te csak egy átlagos melós vagy.


Nyilván ami itthon megy, ahogy az adóbevételeket veri el a kormány a focira, az más tészta...

2016. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!