Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi doboz cigeretta vihető...

Mennyi doboz cigeretta vihető ki magyarországról az anglia bristolba autóval? érdekelne még az energiaital is mennyi liter vihető át?

Figyelt kérdés
vmint más dohányárú vihető még mellette?

2016. júl. 25. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Lényegében bármennyi. DE!


800 szál/fő alatt nem kérdezősködnek, nem feltételezik azt, hogy kereskedelmi céllal viszel annyit amennyit. Felette feltételezhetik, hogy kereskedelmi szándékkal viszed, de azt is nekik kell bizonyítani. Én pl 10 karton cigit és 1 kg dohányt vittem ki anno repülőn, persze, hogy megállítottak... ciki volt, kipakolták az egész bőröndömet, egy komplett trafikot lehetett volna nyitni helyben :D Megkérdezte, hogy mi az, mondtam, hogy ajándék. Csúnyán nézett, de elengedett. Persze, ha csak cigi van nálad, kb 20.000 szál, azt már nehezen magyarázod ki.

2016. júl. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igazából nem kell bizonyítaniuk elég a gyanú ahhoz, hogy a kocsidat is elvegyék.


[link]


Az egész persze attól is függ milyen vámost fogsz ki.

2016. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!