Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vaterán szeretnék eladni, a...

Vaterán szeretnék eladni, a szállítási és garanciális feltételeknél, mit adjak meg?

Figyelt kérdés
Mi a legkézenfekvőbb, eddig csak vettem, vagy eladtam és személyesen vették át, nem nagyon szoktam postázni, az MPL postacsomag előre utalással 1290 Ft/db választottam, de nem igazán értek hozzáa, csak láttam posta honlapján hogy 2 k-ig a csomag, evileg ennyi, mit érdemes választani hogy eladónak és vevőnek is jó legyen? Lesz egy csomó pólóm amit 500 ft-ért árulnék, és akkor 1290 ft lesz feladása? Többe kerül a leves mint a hús..
2016. júl. 26. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajánlott levélként is feladhatsz 2 kilóig, lehet azzal jobban jársz.
2016. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az mit takar, hogy működik? van valami leírás róla a posta honlapján?
2016. júl. 26. 13:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Első:


[link]

2016. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nos, aki több mindent szeretne eladni, annak illiklennie mérlegnek. Leméred a pólót egy olyan papírral, borítékkal, amibe becsomagolnád, és utána megnézed a súlyát, ill. hogy az adott súllyal mennyi a postaköltség.

Ha van nyomtatód, akkor megadhatsz Postapontos vagy csomagautomatás feladást is - ezek olcsóbbak.

A postai díjakat itt:

[link]


A Vaterás lehetőségeket pedig a vaterafutár címszó alatt találod:

[link]

2016. júl. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy webox, foxpost. Ha vannak a közeledben. Esetleg DPD, ők 3 kg-ig 890-ért viszik a csomagot.

Tessék, válogass:

[link]

2016. júl. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
választom ajánlott levél előreutalással, ő előreutalja a termék árát, és én honnan tudjam h mennyi lesz a csomag költsége? pl. vaterán nézegetem sokan ezt az opciot válasszák, de mindenhol más, valahol 540, valahol 800..
2016. júl. 26. 16:45
 7/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy leméred. A webox egységesen 599 Ft, a FoxPost mérettől függően 299-699 Ft, de ezek le vannak írva a vaterán. Ha pólót küldenél, érdemes lehet ajánlott közepes méretű postakész borítékban küldeni, ezt bármely postaboltban megveheted vagy akár a postán is, csak ezért nem érdemes sorban állni, ki kell tölteni hozzá az ajánlott szelvényt, és ez 2 kilóig plusz ktg nélkül feladható, beleteszed egy nejlonzacskóba a pólót és úgy az ajánlott postakészbe, annak fix ára van (kb. 520 Ft), de ez meg a posta honlapján van fenn. Szerintem ezzel jártok legjobban, mert ennek a konkrét költségét meg tudod előre írni az eladónak.
2016. aug. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázz a vaterás eladással, ha kisebb értékű dolgokat adsz el akár még rá is fizethetsz!!!

Nem ajánlom a vaterát, és a teszveszt se, mert az egy és ugyanaz az oldal csak más néven.

Lehúzós, átverős cég, már a termék indítása is pénzbe kerül, aztán ha olyanra állítod be, hogy újra indítsa automatikusan a licitet, akkor minden újra indításnál fizetni kell, természetesen ez a dolog jó apró betűkkel van leírva a több 10 oldalas vatera szabályzatban. Én is meglepődtem amikor 60 terméket feltöltöttem újra indítással, és pár hét múlva 2700 forintos számlát küldött a vatera úgy hogy eladtam KB 4 terméket 1000 forintért. Szóval ha 1000 forint eladott termékre 2700 forintot akarsz fizetni a vaterának, akkor ajánlom a vaterát!!!!!!

Teljesem megéri vaterázni.

Ja és neten olvastam nem egy történetet, hogy pár száz forint tartozásért is végrehajtót küld rád a vatera, és így 300 forintos tartozásból lesz mondjuk 6000 forint. És ezek nem rémtörténetek mert személyes ismerősöm is járt így.

2016. szept. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!