Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha webshopból rendeltem egy...

Ha webshopból rendeltem egy terméket, de a mérete nem a hirdetésben szereplő, akkor miként forduljak a fogyasztóvédelem felé?

Figyelt kérdés

Az árut kifizettem, megkaptam. Fényképezzem le a webshop oldalt a termékkel, az árut meg vigyem be?

Vagy bemegyek az áruval, és bemondom a webshop címét?


2016. júl. 26. 22:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Először a webshopot kell megkeresni emailben. Tudod, a sorrend...
2016. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem, nem tudom, ezért is kérdeztem.

A fogyasztóvédelemhez viszont azért szeretnék fordulni, mert ez a termék eddig is más mérettel volt hirdetve, mint a valós mérete.

Mellesleg a csomagoláson már a valós méret van, de ez a webshop képén nem látszik.

2016. júl. 26. 22:59
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
14 napon belül indoklás nélkül visszaküldheted a terméket. Aztán még mindig leírhatod a tapasztalataidat a hatóságnak.
2016. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egyből a rendőrségre menj.... :-D
2016. júl. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Undorító az ilyen ember, mint a kérdező. Fel se merül benned, hogy ott is emberek dolgoznak és hibáznak, VÉLETLENÜL nem azt kaptad, amit kértél, de persze cs*szel felhívni a webshopos kontaktot, hogy ez így van jó, vagy a pénzt adja vissza vagy cserélje ki a terméket. Rögtön fogyasztóvédelem, pfejj...
2016. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5 Undorító???

Miért titulálsz annak? Csak azért, mert próbálok tudatos vásárló lenni?

És képzeld, felhívtam a webshopot, még a vásárlás után! Kérdésük mi volt? Hogy hogyan mértem le a terméket!


Tehát eszük ágában sincs az oldalon kijavítani az áru méretét!

És mint írtam, a gyári csomagoláson már eleve a jó méret van.

2016. júl. 27. 09:09
 7/17 anonim ***** válasza:
14%

Nyugi, trollkodik, mert ennyi öröme van az életben.

Otthon nem hallgatják meg az ilyet, itt éli ki magát.


Elég jó esély van rá, hogy szándékosan van ott rossz méret, nagyon sok webshop veszi hülyére az embereket. Nem véletlen, hogy sokan szkeptikusak.

Tessék megnézni a tékozló homás blogot, ha valaki nem ismerné, ez egy fogyasztóvédelmi blog.

Gyakoriak az ilyen jellegű problémák, hogy nem azt kapják, amit rendelnek.

2016. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#7 Miért lenne ez trollkodás?

Feltettem egy egyszerű kérdést, amire mellesleg nem kaptam konkrét választ.

2016. júl. 27. 10:56
 9/17 anonim ***** válasza:
14%
Nem te trollkodsz, hanem aki azt írta, hogy ez undorító...
2016. júl. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#9 Akkor félreértettem egy kicsit.
2016. júl. 27. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!