Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Halott már valaki a DEXCAR...

Gara Zoltán kérdése:

Halott már valaki a DEXCAR nevű üzletről? Állítólag INGYEN juthatsz ÚJ autóhoz! Kicsit MLM szagúnak tűnik nekem ez az invitálás, de hátha ti többet tudtok róla!

Figyelt kérdés
2016. júl. 28. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel ingyen semmi nincs manapsàg, így 100% hogy valami stikli van benne.
2016. júl. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na látjátok, ezért virágzik még mindig ez az egész.

Még mindig van, akit át lehet verni.

És akit át lehet verni, azt át is fogják.

Bár nyilván a fiatalságnak minden új, és nincs még annyi élettapasztalatuk, hogy egy ilyen ajánlatot szkeptikusan fogadjanak, de azért józan paraszti ész...

MIért adna bárki is ingyen egy új autót egy idegennek?

Ha lenne ilyen, mindenkinek lenne kocsija.

Az életben meg az van, hogy új autót csak a gazdagok vesznek, a munkásosztály meg pár százezres, vagy 1-2 milliós használtautót vesz, de azért is vagy évekig gürizik, vagy évekig fizeti a hitelt.

Te még lehet bedőlsz ennek, én már sok-sok éve olvasom az ilyen és ehhez hasonló sztorikat...

2016. júl. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gergo3535 válasza:

Atolvastam az eddigi hozzaszolasokat. Megneztem a ceg honlapjat. Megallapitom hogy a blog szerzoje hazug informaciok alapjan mindenkit felreinformal.


Legnagyobb csusztatása. Azt allitja hogy az auto a tied lehet amit a dexcar ad. Na ez hazugsag. Ilyet senki nem allitott. Ez sosem lesz a tied. Ez egy tartos berlet es ha vallalod a felteteleket vezetheted max 2 evig mert aztan cserelik alattad.

Felfogtad kiszamolo : autoberles . Erröl van szo. Idezd be hol hallottad hogy a tied lesz az auto ???

2016. nov. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
34%
A Dexcar által megszűnnek az autó fenntartásának költségei. Ezt a pénzt megspórolhatod és költheted bármire. És valóban új autóhoz jutsz egyszeri kis összegű befizetéssel. Ennél jobb autóbérlési lehetőség nincs is a piacon. Számos európai országban már sikerrel működik. És már Magyarországon is elérhető a szolgáltatás! :)
2016. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

Azt hittem, egy újabb idióta, de aztán megláttam a :) -t a végén.

Huh... :)

2016. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!