Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol lehet panaszt tenni...

Hol lehet panaszt tenni supershop nyerőkártya ügyben?

Figyelt kérdés
4000 forint feletti vásárlásnál osztogatják ezeket a supershop nyereménykártyákat, amiket elvileg le kell kaparni, hogy megtudjuk, hogy nyertünk-e. Viszont a kártya azon része, ahol a nem nyert felirat van, a túlsó oldalról átlátszó, és ha az ember rátesz egy piros celofánt, például mikuláscsomag, akkor tükörírásból tök jól ki lehet olvasni hogy nyert-e vagy nem, még mielőtt lekaparnánk. Akinek jó a szeme, az még anélkül is ki tudja bogarászni. A múltkor mondtam a pénztárosnak hogy szeretnék én választani, mert szerintem csalás az egész, de elkezdett mentegetőzni, hogy ők bizony nem nézték meg, de azt nem engedheti, hogy én válasszak. Viszont így egy baromi nagy átverés, de mivel nem árut vettem, aminek a minőségével van problémám, nem fogyasztóvédelem az ügy. GVH-n gondolkodtam, de ott nagyon bonyolult a bejelentés.
2010. ápr. 17. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Te is olvalsol kurucot? :D

Amúgy a GVH-nál kéne, vagy a szerencsejáték-felügyeletnél. De szerintem ők így is rájuk ugranak a cikk miatt. Amit aztán majd jól átvesz úgyis a többi média :)

2010. ápr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kuruc.info: 2010-04-17. 14:32

Olvasónk bemutatja: így tudnak csalni a SuperShop nyerőkártyával


Tékozló Homár: (a kurucosok kedvéért: zsindex)

Egy újabb izgalom nélküli sorsjegy - 2010.04.13. 10:32

[link]


Második megjelenés: Re: Egy újabb izgalom nélküli sorsjegy - 2010.04.16. 09:00

[link]


Szóval ez esetben zsindex:kuruc 2:1.

2010. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint más is észrevette már.

Ez jó hír, mert akkor ezek szerint nem csak engem bosszant ez az átverés.

2010. ápr. 17. 19:40
 4/5 A kérdező kommentje:

Ma végre sikerült kifognom egy pénztárost, aki engedte, hogy válogassak. Adott tizet, amiből választhattam. Ebből kilenc nem nyert volt, egy darabon van egy frizbi. Még nem kapartam le, az átvevőhelyen fogom.

Látni kellett volna az eladó arcát, mokor mondtam neki, a véleményem.

2010. ápr. 23. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ez a felvetés.... Elméletben lehetséges, meg ha rájönnének talán csinálnák is(volna) a pénztárosok, de ismerek párat és többnyire enni nincs idejük meg mosdóba menni, nemhogy nekiálljanak ott nézegetni ellazult szemekkel a kártyákat :D Ráadásul mindig ott hisztizik valami problémás vásárló, tehát szerintem még az esély sem volt adott, hogy a dolgot felfedezzék.
2010. okt. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!