Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak diákmunkát?

Hogyan találjak diákmunkát?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és szegeden szeretnék diákmunkát találni, de már kezdem azt hinni, hogy olyan hogy szeged,diákmunka és 18 év alatt nem létezik!! legalábbis együtt biztos nem, rengeteg munkát találtam már, de mindegyikről kiderült hogy 18 év feletti.még a csomagolós munkák is(mert ugye 16 évesen az ember képtelen csomagolni).lécci segítsetek! tudom hogy egy kicsit későinek tűnik, de már a nyár első napjától keresgélek, de csak mezőgazdasági munkát találtam. előre is köszi annak aki tud segíteni! :)

2016. aug. 1. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a baj a mezőgazdasági munkával?
2016. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"(mert ugye 16 évesen az ember képtelen csomagolni)" - ezek rendszerint 3 műszakosak, és 18 alatti nem foglalkoztatható éjszaka.


Irány mezőgazdasági munka, epret szedni, stb, jó móka az, és még le is barnulsz.

2016. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj dolgozni Balatonra inkább. :D
2016. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!