Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásároltam egy táskát amiről...

Vásároltam egy táskát amiről kiderült hogy valaki használta és visszavitte másfél évvel ezelőtt. Milyen lépést tehetek az üzletlánccal szemben?

Figyelt kérdés

Egy hónapja vásároltam a táskát, de csak ma vettem elő a szekrényből. Kipakoltam belőle a térfogatnövelő papírt és azt vettem ésszre hogy az alján van egy cukrászdai számla 2015. januárjából illetve egy használt rúzs minta a zsebében. Nagyon meglepődtem mert egy nagy neves boltból vettem.

Nem csak használt de legalább 2 éves táskát adtak el ideiként. Irtam nekik, de ha nem veszik komolyan mit tehetek? Facebook oldalukra irjam ki nyilvánosan ?



2016. aug. 1. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Többet ne menj oda vásárolni... meg lehetőleg máshova se.
2016. aug. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
22%
Szerinted ezt elhiszi bárki is?? Gondolkodj már, hogy bizonyítod be? Sehogy. Jó eséllyel még te leszel szarban rágalmazásért. Amúgy nem halál mindegy, hány éves táska, ha jó és tetszik?
2016. aug. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy egy vásárló visszavitte.

Ruhás üzleteknél jellemző, hogy "kölcsönveszik" az eladók, de ez táskával, kiegészítőkkel is simán megjátszható.

Ha vigyáz rá, nem lesz baja, csak 1 alkalomra van rá szüksége, pl. egy esküvőre, akkor magához veszi, majd az eseméyn után visszateszi az eladótérbe.

Ők egy pillanat alatt leveszik róla a mágneses csipogót, utólag visszateszik.

Egy ruhával is simán megjátsszák, egyetlen alkalomra nem fizetnek ki több tízezret, de az is menő, mikor minden egyes buliba új ruciban érkeznek a plázacicák.

Szóval én ezt tartom valószínűnek.

De egyébként tényleg nem tudod bizonyítani.

Sőt, már ne haragudj, de te is hibás vagy. Miért nem nézted át az üzletben? Aztán ha szakadt vagy lyukas lenne, arra is mondhatnák, hogy nálad lett olyan.

Nem kéne kipakolni belőle a tömőanyagot, hogy lásd, hogyan áll anélkül? Vagy hogy mégis milyen mély, mi fér bele, hány zsebe van belül?

Az hogy deül ki, hogy ideinek szánták? Gondolom a táskára nincs évszám írva.

Az meg, hogy ki van írva egy üzletben, hogy megérkezett az új kollekció, nem jelenti azt, hogy minden termék abból való. Egyszerűen nem reális, hogy valaki így menjen be a boltba, vagy a pénztárnál megkérdezze, hogy "Ez idei táska?"

Ha tudod, hogy 2 éves modell, akkor nem vetted volna meg? Nem azért vetted meg, mert tetszett? Miféle sznobizmus ez? Ennyire azért nem kéne.

És ha csak benne volt egy blokk, de amúgy semmi hibája, nem koszos, nem büdös, nem szakadt, akkor miért nem tudod hordani?

Lehet egyikünk sem tippelt jól, és soha senki nem is viselte, csak egyszer egy vásárló próbálgatta a tükörnél, és közben a zsebében lévő szemetet belecsúsztatta a táskába.

2016. aug. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!