Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mire koltsem? Kaptam 10....

Mire koltsem? Kaptam 10. 000ft osztondijat, kellene vennem falfesteket, ruhakat akarok+fodrasz. Ebbol a penzbol mind a 3 nem jon ki, viszont az osszes kellene igy nem tudom mire koltsem?

Figyelt kérdés

2016. aug. 2. 17:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Amelik neked ezek közül a legfontosabb... Ruhákat biztos nem fogsz 10.000ft-ból. vegyél festéket vagy fodrász.
2016. aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ruha is kellene :/
2016. aug. 2. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Mennyiért nézted a festéket, amivel már ki lehet mázolni egy szobát? Vagy most akkor egy szobáról lenne szó, ugye? Hát a hajadat, ha ügyes vagy, két tükörrel te is le tudod magadnak vágni, vagy anyud, vagy valami barát, akiben megbízol; hát nem tudom, mennyire várhat még az a festés, de szerintem egy kis festés, egy kis ruha? Szerintem a ruhát nem kéne kihagyni, nekem mindig gagyi cuccokat vett anyám, de eszébe nem jutott volna engem elvinni vásárolni. Neki persze a saját ruhái szépek. Szóval szerintem mindenképpen kellenek jó ruhák, amik a te stílusod, hogy jól érezd magad a bőrödben, viszont ha meg abból van elég, akkor elég csak a festés, de most nemtom, hogy van valami ilyen "egészségügyi festés" vagy mi, és akkor arra kell, vagy más színű falat akarsz, vagy nemtom, de hát fú, szerintem pár ruha és falfestés. De hát meg amelyik jobban kell.
2016. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehetne jó ruhákat venni ennyi pénzből? A saját hajához ne nyúljon, biztos elrontja. Egyszer nyúltam hozzá kb 10 évesen, hülyén néztem ki pár hónapig. Jó hogy nem lakást akarsz venni 10.000ft-ból.
2016. aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!