Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Melyik az az ország ahol...

Melyik az az ország ahol magyarként gazdag turistának számítanék?

Figyelt kérdés
Elsősorban európai országok érdekelnének, de írhattok bármilyet. Itt 620 a bruttóm + cafeteria + egyéb juttatások. Melyik országban néznének fel rám így? Én Bulgáriára vagy Görögországra gondolok, de várom az ötleteket.

2016. aug. 3. 17:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Albánia esetleg, de az is rezgőléces. Görögország, Bulgária nem igazán nyerő, ott a "gazdagsághoz" édeskevés ez az összeg.
2016. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%
El sem kell hagynod 620bruttóval Mo-ot. Már itthon lévők 90%ánál gazdagabb vagy.
2016. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 De akkor hol lenne elég hozzá?


#2 Azért bőven nem. Ne túlozzunk.

2016. aug. 3. 17:30
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kettes nem túloz, sőt még alá is lő.


A felső 2%-ba tartozáshoz 500-as nettó elég, így a te fizetésed is a bőven több, mint az itthoniak 90%-a.

2016. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ha 198 cm felett vagy, felnáéznek rád mindenhol

de igen, gazdag vagy - nagyon magas a fizetésed

De ezért nem néznek fel rád, nem kell hülyénk nézni az embereket, baromállattya, mert nem néznek fel rád, hanem ravaszul megpróbálják elszedni, elkunyerálni a nem rendes emberek -miközben gyűlölnek és mélységesen megvetnek.


A rendes emberek meg arra néznek fel tiszta szívből, aki tehetséges barátságos és morálisan magas szinten van.


Annyira általános emberi vonások, hogy mindegy Kongóban vagy Kanadában vagy. Emberi dolgokkal nem vagy tisztában - biztos valami segg pénzügyi végzettséged van.

És gazadag turistának számítasz itthon is, ezért nem kell elutaznod sehova.

2016. aug. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Bosznia Hercegovina, Ukrajna, Bulgária ezekben az országokban nagyon minimális összeget keresnek, de attól, hogy sok a pénzed még nem fognak rád felnézni. Ezt igazándiból nem és értem, hogy gondolod hogy, majd a pénzed miatt felnéznek rád, a pénz nem minden, tekintettel arra, hogy nem hinném, hogy a felsorolt országok bármelyik nyelvén kommunikálni tudnál.
2016. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A felső 2%-ba tartozáshoz 500-as nettó elég"


Még jó, hogy a kérdező 620 BRUTTÓT keres ami 410e.

2016. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Európában ez nagyon gyér lesz...

észak korea, banglades vagy valami közép afrikai ország

2016. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

7-es: tudom, te meg értelmezd is.


A kérdező azt sem látta bizonyítottnak, hogy a mostani fizetésével (amihez még cafeteria + egyéb juttatások is tartoznak, tehát kb 500+ kategória), hogy a felső 10%-ban van. Pedig valójában a felső 2%-ban már itt is.


Amúgy az alapkérdésre válaszolva: Balkán nagy részén gazdag turistának számítanál (ahogy itthon is), Bulgáriában pl nagyon jó életszínvonalon tudnál ebből megélni (és vannak szép részei az országnak, pl Várna környéke a tengerparttal).

2016. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előző, ezt honnan tudod, hogy a felső 2%-nak ez a határa? Én csak a decilisekről találtam infót mindenhol. Megvannak ezek valami weboldalon? Köszi előre is
2016. aug. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!