Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Merre tálálom meg az internete...

Merre tálálom meg az interneten? (MVH)

Figyelt kérdés

A területalapú támogatós nyilvános adatait szeretném megnézni. Hallottam, hogy az interneten megtalálható ki mennyi összeget kap. De sehol nem találtam meg, pedig kerestem. Valaki be tudná linkelni?

A szűleim a mezőgazdaságban dolgoznak és van sok földünk is és mondom megkeresem már, hogy mi is ott vagyunk e a listán. Ezért lenne fontos a link.

Előre is köszönöm a segítséget



2016. aug. 5. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudomásom szerint a területalapú támogatások a helyi "falugazdán" keresztül intézhetők. Ők elmondják a feltételeket, segítenek a pályázatok összeállításában, és ők továbbítják az illetékes megyei szervekhez.

Náluk vannak ehhez a szükséges nyomtatványok is.

Keresd meg őket.

2016. aug. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egészen biztos, hogy olyan névre, címre szóló lista nincs fent a net-en, hogy ki, mennyit kaphat.

A feltételek, amelyek megléte esetén bárki kiszámolhatja, hogy esetében, ha igényelné, mennyit kérhet, és amennyiben a benyújtott pályázatát pozitívan bírálják el, mennyit adnak...

De névre szóló lista... szerinted van valaki, aki az egész ország összes őstermelőjénél fennálló feltételeket ismeri, és készít egy listát???

2016. aug. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy szintén gazdálkodó ismerős mondta h név + összeg szerint talált egy listát a földalapú támogatással kapcsolatason

Nem magamtól ki h van egy ilyen lista, bár furcsa volt meg sehol nem találtam és gondoltam itt valaki tud segíteni

2016. aug. 5. 09:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lista a már elbírált, elnyert pályázatokkal kapcsolatos lista lehetett, bár ezt sem nagyon tudom elképzelni, hiszen valamilyen szinten sérti az illető gazdálkodó személyiségi jogait, adatvédelmi biztonságát. Kinek mi köze ahhoz, hogy én (másik) milyen pályázaton, mennyi támogatást kap, nem kap?
2016. aug. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is pont erre gondoltam hogy adatvédelem meg minden. Gondoltam megkeresem tényleg igaz e a hír, mert hát nem sok mindenkinek van hozzáköze ki mennyit kap. Pláne nen a rosszindulatúirigyeknek akik mindenbe szeretik bele ütni az orrukat. Igen az elbírált pályázatok ( 2015-ös év). Köszönöm az eddigi válaszokat
2016. aug. 5. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!