Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olcsó, megbízható futárszolgál...

Olcsó, megbízható futárszolgálat kis csomagokra?

Figyelt kérdés
Könyveket szeretnék rendelni az internetről és azokat futárszolgálattal elhozni. Tehát nem törékeny holmikról van szó, ezért nem kell olyan szolgálat, ahol felhőkbe csomagolják a csomagot és ezért elkérnek egy kisebb vagyont. Jó persze tudom, hogy manapság már az összes megbízható és nem is félek ettől. Ami egyedül aggaszt, hogy nagyon szeretek olvasni és rengeteg könyvet szeretnék venni, ami nem olcsóság ezért a futárszolgálatnál már tényleg meghúzom magam.

2016. aug. 5. 19:27
 1/2 anonim válasza:
Gls futár. Nekem mindig ők hozzák a könyveket mert én is olyan vagyok mint te. Ők megbízhatók. :)
2016. aug. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nolfly válasza:
Én is sokat keresgéltem, végül az Interko futár lett a befutó. Eleg olcsóak, és a csomagot renben leszállitották :D
2016. okt. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!