Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha tinydeal-ról rendeltem egy...

Ha tinydeal-ról rendeltem egy telefont 38. 000Ft-ért kínábol akkor kell vámot fizetnem?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mennyit? értesítenek mikor kéne fizetnem?

2016. aug. 6. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

google 2. találat


[link]


dokumentum 2. oldala

2016. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm a gyors választ de gondolom azért van ez az oldal, hogy kérdezni lehessen... és azért kérdeztem mert nem tudom, hogy hogyan működik a tinydeal ezalatt értem azt, hogy most a telefon árában benne van a vám is vagy nem. Vagy függ-e attól, hogy honnan rendelem...
2016. aug. 6. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Eun belül nincs ván, kivül meg van. Lásd fent.

A tinydealen az árakban nincs benne a vám lásd


[link]

2016. aug. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A VÁM sosincs benne egy webshop árába, mivel azt TE fizeted az ÁLLAMNAK.


Amúgy neked VÁMot NEM kell fizetned, csupán 27% ÁFÁ-t és 2500 ft ügyintézési költséget, mivel EU-n kívülről rendeltél.


Ha EU-n belülről rendeltél volna akkor semmit nem kéne fizetned.

2016. aug. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tényleg nem kellett többet fizetnem a telefon áránál csak +kettőezer valamennyit ráfizettem, hogy hamarabb kihozzák.
2016. aug. 10. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!