Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 13 évesen diákmunkára menni...

13 évesen diákmunkára menni Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Valaki tudna segíteni esetleg, hogy 13 vagy 14 évesen nyári diákmunkát lehet e vállalni (szórólaposztogatás bármi)
2016. aug. 7. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal 15 vagy 16 éves kortól lehet menni törvényesen.
2016. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól tudja az első, így a kérdésre a válasz sajnos nem.
2016. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Feketén, egy olyan helyen ahol kp-ba kapsz egy kis juttatást - nem fizetést az lehetséges. Én annyi idősen nagyszüleim mezőgazdaságában segítettem. Illetve szomszédnál is segítettem, nem jó óra bérért de nem is csináltam annyit mint egy felnőtt.
2016. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
sajnos hivatalosan senki nem fog alkalmazni, mert túl fiatal vagy. ismerősök, csaléd viszont elintézheti. én a családnál már 10 éves koromban dolgoztam a földeken, gyümölcsöt szedtem, gazoltam, stb, így volt pénzem, persze feketén.
2016. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Naponta 600x kérdezik meg ezt...
2016. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A törvény szerint 15 éves korodtól dolgozhatsz hivatalosan, de akkor is csak szülői beleegyezéssel. Viszont az nem kizárt, hogy esetleg szomszédoknál, időseknél segédkezhetsz esetleg a házi, vagy kerti munkákban, ahogy az előttem szólók is írták.
2016. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ironhide12 válasza:
Tán 15 éves kortól dolgozhatsz hivatalosan ... Esetleg önkormányzati diák melo ..
2016. aug. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!