Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jófogás háztól házig szolgálta...

Jófogás háztól házig szolgáltatása mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés
Egy biciklit szeretnék eladni de félek ,hogy nem annyi pénzt kapok vissza szállítás után,mint amennyiért eladtam.

2016. aug. 9. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Javasolnam aranytallerban kerni a vetelarat, azzal csak nem vernek at.


Joember, ha ennyire paranoid modon bizalmatlan vagy, inkabb ne adj el semmit, csak szemelyesen.

2016. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bizalmatlan csak nem akarom ,hogy több ezer ft elvesszen...

Véleményeket szeretnék kérni ha nem tudsz normális választ adni ,akkor minek írsz?

2016. aug. 9. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Átverés az egész. Én 3 nagy értékű cuccot adtam el, valahogyan mindhárom "elveszett" és nem is térítették meg az árát. Buktam több százezret...
2016. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3-as és a Jófogás háztól-házig szolgáltatásával küldted?

A Jófogásnak megírtad, hogy mi történt? Ha igen, mit válaszoltak?

2016. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Dehogyis azzal. A Bangkoki Nemzeti Metró- és Vasúttársaság PTSD postai szolgálatával küldtem és természetesen a több százezret fontban kell érteni. Csak úgy ide írtam, pont ez alá a kérdés alá.
2016. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biztonságos, ha kifizeti a vevő, megkapja a cdomagot, neked pedig elutalják a vételárat.
2016. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én mint eladó szólok: Én már vagy 8 termékemet adtam el, mind háztól házig szolgáltatással, teljesen megbízható!!!

1900 Ft al fogsz kevesebbet vissza kapni a bankkártyádra, ez pedig a szolgáltatás díja! Ha sikeresen kézbesítették a csomagot, onnan már biztos siker, hisz az összeget a jófogás utalja, az pedig nem ver át.

(Hejedben utána néznék, mert úgy tudom hogy 40kg feletti csomag esetében már 8000-et vonnak)

2016. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm 10-14kg a csomagom
2016. aug. 21. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!