Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Erről a német oldalról biztons...

Erről a német oldalról biztonságos a vásárlás?

Figyelt kérdés

[link]

arra lennék kíváncsi mivel először rendelek így neten hogy mikor hozzák ki? a fizetés menete? valamint ha nem vagyok otthon akkor hogy van az átvétel?


2016. aug. 9. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Német oldalaknál kötelező az üzemeltető cég nevét és elérhetőségeit, kereskedelmi kamarai- és adószámát feltüntetni, ennek ők maradéktalanul eleget is tesznek.


[link]


Szerintem nyugodtan rendelhetsz tőlük.

A fizetés bankkártyával vagy Paypal-lal történik online. A szállítási költséget országok és súly szerint ez a táblázat tartalmazza:


[link]


DHL-lel szállítanak, a rendelés után kapsz egy nyomkövető számot, amivel ellenőrizheted, éppen hol jár a csomagod. Szerintem kb egy hét, mire kiszállítják és a magyar DHL futár telefonon is keresni fog, hogy egyeztessen veled az átvétel időpontjáról.

2016. aug. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! az expires-hez valaminta CSS -HEZ mit írjak ? (a bankkártyaszám alatt van) [link]
2016. aug. 10. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Exp: a bankkártya lejárati dátuma, a száma alatt ott van, pl.: 07/18.

CSC: A kártya hátoldalán van egy 3 jegyű szám. Azt. Pl:


[link]

2016. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat nagyon köszönöm! a PayPal-lal kapcsoltban tudnál segíteni (regisztráció,fizetés)?
2016. aug. 22. 02:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Egész pontosan miben kell segítség?
2016. aug. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pontosabban abban h rámegyek a rendelésre és a paypal oldalát adja h kötelező regisztráltnak lenni. a menetében kellene segítség h hogyan és ha regisztráltam utána mit kell még tenni? [link]
2016. aug. 22. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Paypal-ra itt regisztrálhatsz:


[link]


Válaszd a personal account-ot, add meg az emailcímedet, és válassz egy jelszót. Utána a személyes adataidat fogja kérni. Ha kész a regisztrációd, hozzá kell csatolni a bankkártyádat a Paypal számlához, így:


https://www.youtube.com/watch?v=ZfZ1-1wpyGE


Most már tudsz vásárolni. A webshop-ban a paypal fizetést választva át leszel irányítva egy oldalra, ahol be kell lépned a Paypal számládba, így hajtod végre a fizetést. A pénz a bankkártyádról lesz levonva.

2016. aug. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!