Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 200 E ből mennyi esélyem van...

200 E ből mennyi esélyem van kimenni Írországba?

Figyelt kérdés

200E tőkém van se több se kevesebb. 1 havi lakbért tudnék fizetni + 1 havi kaja, az igazi kérdés az, hogy lehetséges-e 18 évesen 2 hét alatt egy olyan betanított munkát kapni, ami2 hetente fizet hogy fizethessem a lakbért?


Ha hó végéig jönne 2 hétnyi fizu akkor fizethetném a lakbért és ehhez 2 héten belül munkába kéne állnom, mennyi rá az esély? Előnyt jelent hogy 18 vagyok tehát nekem kevesebb minbért kéne fizetni?


8 általános. Nyelv megy B1. (ez rímelt)


2016. aug. 10. 13:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
67%
Rovid leszek: eselyed mint egy haromlabu lonak a derbyn. Ket het alatt minimalberes allast se igen kapsz, foleg mivel nem ertesz semmihez, es meg egy erettsegihez is keves voltal.
2016. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Az utazási költségen felül van 200 ezred?

Ezen kívül még egy dolgot kihagytál a számításból: nem lehet csak úgy lakást bérelni vadidegenként - a legtöbb helyen kérnek még 1-2 havi kauciót is.

Aztán, ha nem sikerül megfelelő munkát találni, mit eszel? vagy hogy jössz haza, miből?

2016. aug. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

"es meg egy erettsegihez is keves voltal."


Hű, de nagy szakértelemmel bíró válaszoló próbál meg válaszolni...:)


Azt se tudja, hogy külföldön el se fogadják a magyar érettségit és megint kezdi a kommunista tanulj dumát...


2: Szia, sajnos utazással 1ütt van 200E! :S Így lehetséges? HOznék 1-2 heti hidegélelmet kompenzálásként. Igen, sok helyen kérnek kauciót, de van ahol nem, a kérdés hogy mennyi esély van külföldiként 2 hét alatt munkát találni egy kisebb városban (kis városba mennék ahol olcsóbb az albérlet.)

2016. aug. 10. 13:54
 4/30 anonim ***** válasza:

Tessék, itt magad is láthatod, mire elég ez a pénz - bocs, de szinte semmire. 1 havi albérlet 100 ezer körül, + a rezsi, a repjegy min. 30 ezer ft Dublinig, de onnan még el is kell jutnod az általad kiszemelt kisvárosig - máris 150-170 ezer ft-nál tartunk.


[link]


Szerintem inkább gyűjts még hozzá, szerezz infokat a netről, s utána vágj neki.

Én nem mennék ki idegen országba úgy, hogy annyi pénzem se legyen, hogy ne tudjak hazajönni, ha nem jönnek be a számítások.

2016. aug. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Rendben, a netről hol szedjek infókat?
2016. aug. 10. 14:40
 6/30 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a 200 E az milyen pénznem. Mert ha 200.000 euró, akkor sima ügy, forintnál semmire nem mész vele.
2016. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

"Rendben, a netről hol szedjek infókat?"


2-es, 3-as vagyok: bocs, eddig segítettem, de most kiakadtam:

NEM BESZÉLEK ANGOLUL, mégis találtam Neked kiadó albérleti szobákat - mindössze annyit tettem, hogy beírtam magyarul: Írország, albérlet.

Nos, ha Neked ennyi nem jut eszedbe saját magadtól és ennyire nem tudod feltalálni magad, hogy mit írj be a keresőbe, AKKOR NE MENJ SEHOVA! Átvágnak, bepaliznak, eltévedsz, kihasználnak, stb. Ahhoz, hogy külföldön munkát találj, egy idegen országban boldogulj élelmesnek, életrevalónak kell lenni. Ott ki fogja az orrod alá tolni a munkát? SENKI! NEKED kell megkeresni!

Bocs a kifakadásomért, de most elszakadt a cérna...

2016. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
jav: 2-es, 4-es vagyok.
2016. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

7: Jómagam a daft.ie böngészése után tettem föl a kérdést mert kalkuláltam az oldal alapján hogy 1 havi albit tudok fizetni + kaja + repjegy.


Olyanokra gondoltam, hogy kell-e NI number (munkavállaláőso kártya), hol lehet bérletet venni, ha eltévedek melyik hivatalhoz kell bemenni, mert sok hivatal van, ill. hova kell adózni bár abban a munkaadó segít. :)


Munkát meg szállást tudok én is intézni. :)

2016. aug. 10. 15:19
 10/30 A kérdező kommentje:
Bocs ha kiakasztottalak! Illetve job agency sincs ha jól tudom, vagyis vannak de messze nem olyanok mint Angliában, hogy a legkisebb faluban is vannak közvetítők, írországban a legnagyobb agencynek a fővárosban 23 álláspozíciója van .
2016. aug. 10. 15:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!