Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 200 E ből mennyi esélyem van...

200 E ből mennyi esélyem van kimenni Írországba?

Figyelt kérdés

200E tőkém van se több se kevesebb. 1 havi lakbért tudnék fizetni + 1 havi kaja, az igazi kérdés az, hogy lehetséges-e 18 évesen 2 hét alatt egy olyan betanított munkát kapni, ami2 hetente fizet hogy fizethessem a lakbért?


Ha hó végéig jönne 2 hétnyi fizu akkor fizethetném a lakbért és ehhez 2 héten belül munkába kéne állnom, mennyi rá az esély? Előnyt jelent hogy 18 vagyok tehát nekem kevesebb minbért kéne fizetni?


8 általános. Nyelv megy B1. (ez rímelt)


2016. aug. 10. 13:42
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
51%
Na, megint egy életművész.
2016. aug. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Na, megint ez az ezotéria kategóriás troll. :)
2016. aug. 10. 19:05
 23/30 anonim ***** válasza:

300-ból talán meglehet próbálni. Annak idején én is 300-al indultam neki Londonnak, egy kb 4-5 négyzetméteres szobát béreltem heti 70 fontért a külvárosban, amíg nem volt munkám heti 5-6 fontból kajáltam. Legolcsóbb felvágott, toast kenyér, ami akkor 50 penny volt, zacskós leves amiért itthon lehúznak 200 forinttal, ott 9 penny-be került.

Kaján és lakbéren kívül csak buszbérletre költöttem, így a 300 ezres tőkém 2 hónapra volt elegendő. Erre szükség is volt, mert csak a második hónap legvégén sikerült állandó munkát találnom. Addig csak egy-egy napot.

2016. aug. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Gratulálok utolsó, hogy sikerült!


Igaz Írország olcsóbb főleg kisvárosban node sokkal kevesebb is a munka.

2016. aug. 10. 23:26
 25/30 anonim ***** válasza:
47%

Szia!


Nem bantasbol, de 2-300e -el ez eleg "vakmero".. Az a penz lofutty meg itthon is, kiveve ha a szuleidnel laksz akik foznek rad meg fizetik a rezsit..

BPen 200bol is csak max szobat tudnal berelni, lakast mar nem. Tudom, h nem BP a cel.. De ha nem jon ossze melo a kitervelt ido alatt? Csovezni fogsz? Lehet tulzasnak hangzik, de az eletedrol van szo...

Ha mar ennyire kulfold a vagyad, keress ott ismerosoket,gyujts meg casht..

Illetve ott sincs kolbaszbol..tudom elcsepelt..

Az itteni valaszolok idosebbek Nalad, legalabb elj azzal, h megosztottak Veled a tanacsaikat.

Nem mondom,h tegyel le a terveidrol, menj, The world is yours :).. De celra vezetobb ha esszel csinalod a dolgaid, nem pedig makacson, hevesen.

Good luck ;)

2016. aug. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, mit nem értesz azon, hogy 200 ezer forint nem elég? Rengeteg ha és szerencse esetén talán éppen beleférsz. De miért ezen izgulsz? Miért nem gyűjtesz még 3x ennyit, amivel nyugodtan nekivághatsz a külföldi munkának? Ha pedig szerinted belefér, miért itt keresed a megerősítést, hogy márpedig elég lesz? Te is érzed, hogy kevés.


Ha a 200 ezres kerethez tartod magad, olyan apróságokat is válaszolj meg, hogy pl mit eszel az első fizetésig, vagy hogyan jársz majd munkába. Esetleg akarsz-e 5 pakisztánival egy szobán osztozni mert csak arra futja? Hogyan jössz haza, ha nem jön be a számításod? Megannyi kérdés...

2016. aug. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Úgysem megyek Írországba. 100E egy repjegy. XD Ki az a hülye aki megveszi.


Változott az uticél.

2016. aug. 17. 15:29
 28/30 anonim ***** válasza:
Mi az uj uticel, Cegled? Kb. ennyire volt komoly az egesz kerdesfelteves, te is csak egy csoro vagy, aki a nulla tudasaval, nulla szakmai tapasztalataval, egy kettes erettsegire alapozva kergeti a kis almait...
2016. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:

Érettségi? Nekem 8 általánosom van.


Bécsbe megyek.

2016. aug. 17. 15:53
 30/30 anonim ***** válasza:
Minek, kutyamosonak? 8 altalanossal kb. annak vesznek fel. Utcat seperni van epp eleg roman.
2016. aug. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!