Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha webáruházbol rendel valaki...

Ha webáruházbol rendel valaki (utánvét) és nem veszi át a futártól a csomagot akkor mi van?

Figyelt kérdés
Rendszeres vásárló vagyok, de ezúttal hülyének lettem nézve. Rendelés véglegesítésekor vettem észre hogy van egy termék a kosárban amire rá se kattintottam. Irtam az ugyfelszolgalatukra h vagy vegyék ki a csomagbol vagy toroljek az egesz rendelést. (Csutortoki rendeles), erre szombaton hajnali orakban kaptam egy emailt h a csomagot osszekészitették és hamarosan átadják a futárnak.... -.-
2016. aug. 14. 18:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Jááá XD a facebook oldalzkra is irtam h mi a problémám. ...most nézem, már kommentelni/likeolni sem tudok az oldalon. Alighanem korlátozva lettem. Pedig normalisan megkerdeztem h miért van alapbol 1 rendelés szám megadva az oldalon az adott termékbol, ha vki nem is akarja megvenni? Ezek után át se veszem a csomagot az tuti.
2016. aug. 14. 19:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Kütyübazár?
2016. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kb lomokat adnak itt is... Gruppi
2016. aug. 14. 19:29
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Semmi gond, minden további nélkül el lehet állni a vásárlástól, indokolni sem kell.
2016. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 belapus ***** válasza:

Neked is lesz költséged, mert agy átveszed és visszaküldöd, vagy nem veszed át és ( valószínűleg ) leszámlázzák neked a visszaszállítás költségét.

Nyilván arra fognak hivatkozni, hogy a megrendelés véglegesítése előtt, meg kellett volna győződnöd a kosarad tartalmáról.

2016. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!