Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet olyan hogy Ebay-es...

Lehet olyan hogy Ebay-es vasarlasnal, a szallitas utan par nappal kapok csak nyomonkovetesi szamot? (tracking number)

Figyelt kérdés

Ugy emlekszem hogy valahol olvastam, hogy megrendelt egy termeket, es masnap azt irtak hogy szallitva, es nem kapott nyomonkovetesi szamot, csak egy ket nappal kesobb..

Rendeltem 23.000 fortint ertekben egy termeket, 16.-an megkaptam a (shipped-es) e-mailt, de tracking number-t nem.

Írtam az eladonak, amire azt valaszolta hogy reggel mar feladtak, de meg ok sem kaptam tracking numbert, azt pedig ha mindenigaz az elado azonnal megkapja miutan feladta. Igaz ebbol a vevo nem lat semmit, marmint ha beirja a nyomonkovetesi oldalon a tracking numbert, mert elkel teljen parnapnak hogy a rendszerben legyen, de ha valoban fel van adva, akkkor kellett volna kapnia neki is nyomonkovetesi szamot.. de sehol semmi meg .


2016. aug. 17. 17:10
 1/2 anonim válasza:
Helytől függ, én sem mindig kapok közvetlenül, van amikor eltelik 1-2 nap, sokszor meg használhatatlan mert mindent kínai karakterekkel ír ki, szóval van amikor semmire nem mész vele.
2016. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Változó!Álltalában én 98%-ban mindig kapok,amik végig nyomon követhető,és ezzel követem: [link]

Amúgy nem pár nap után szoktam kapni,miután fel adta,sőt ha nem kapok se esek kétségbe,ha nem jön időbe várok pár napot ha addig sem jelzem az eladónak a problémámat

2016. aug. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!