Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » EBayen kiszámláztak nekem 102...

EBayen kiszámláztak nekem 102 dollárt azaz 30 ezer forintot hogy fizessem be, a kérdés hogy nem értem miért mikor csak vásárolni szoktam, az oldalon 5 éve tag vagyok sosem volt ilyen probléma. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
ebay,pénz,probléma,számla

2016. aug. 20. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg kamu emailt kaptál, nem a valódi eBaytől jött.

Első kérdés: a levélben mi a megszólítás? A teljes neveden szólítanak, vagy dear customer és hasonló általánosságok?

Aztán a másik kérdés, hogy a levél milyen címről jött. A kukac után milyen domain van. Az is sokatmondó.

2016. aug. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A hivatalos eBaytől van a levél és nem kevés 30 ezer forintról van szó. A levélben az van ha nem fizetek következő hónapban akor 1,5%-al még rátesznek erre szóval nő ez az összeg... Mit tudok tenni?
2016. aug. 20. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, én segíteni próbálok. Válaszolnál a kérdésemre?

Végül is nem muszáj, legfeljebb lehúznak téged a nigériaiak.

2016. aug. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
És ha belépsz az ebayre, természetesen nem a levélben található linkről (ez nagyon fontos!), akkor is ott van, hogy fizess?
2016. aug. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#2 ebaynek nem kell a pénzed, főleg ha csak vásároltál...


szóval ez átverés!


Ki van zárva, hogy hivatalos címről jöjjön.


Amúgy meg küldd tovább ebay supportnak, ha nem hiszel nekünk és kérdezd meg, hogy mi az..

2016. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
99,99%, hogy átverés. De inkább 100%.
2016. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
print screen-t!
2016. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!