Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen szerencsejatekot...

Milyen szerencsejatekot ajanlotok? Muszaj vagyok kockaztatni.

Figyelt kérdés
35 ezer forintot kell feltornaznom 50 ezerre, kulonben kiraknak az utcara. Kölcsön nem tudok kérni es holnap fizetnem kell. Nem szeretem a szerencsejatekot, de nincs mas lehetőségem most.
2016. aug. 21. 10:48
1 2
 1/20 anonim válasza:
46%

tipszmix duplázósra felcsapod azt baba lesz

rakd fel mellé még a házat is

2016. aug. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Gondolom jot szorakozol magadon.
2016. aug. 21. 11:26
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Az első jól mondja. Tedd fel az egészet tippmixen kb 1,5 Odssal...
2016. aug. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem sincs jobb ötletem.
2016. aug. 21. 11:46
 5/20 anonim ***** válasza:
40%

Hát igen, tipmix, de nem árt ha azért értesz az adott sportot, előtte azért informálódj, nézegess statisztikákat!


Lottót felejtsd el, ha a 35 ezret mind szelvényekre költenéd, akkor is baromi kevés esélyed lenne nyerni. Roulette-et se ajánlom, esetleg pokerozz vagy ultizz, ha jól tudsz kártyázni(igen, itt azért nem csak a szerencsén múlik minden, skill is kell hozzá), illetve hallottam róla, hogy vannak, akik olyannal keresnek pénzt, hogy black jack-be számolják a lapokat, de pontosan nem tudom, hogyan kell csinálni.

2016. aug. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

#5 black jack lapszámolás évek óta nem működik


póker meg igen is szerencsejáték, rövid távon meg főleg.. a kérdező nem fog 100 ezer leosztást lejátszani, hogy kijöjjön a tudásbeli különbsége... amúgy is, ahhoz hogy ez kijöjjön tudás is kellene.

2016. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

6-os, írtam, hogy kell hozzá skill, vagyis tudás. Igen a póker inkább szerencsejáték, de a tipmixhez is kell azért érteni a sportokhoz, csapatokhoz... stb.


Ha magamból indulnék ki, akkor én ultiba vágnék bele, mert abban van a legnagyobb tudásom, évek során felhalmozódott tapasztalatom. Persze ahhoz is kell szerencse nyilván, de én meg ahhoz értek leginkább, ezért írtam.


De csak lehetséges alternatívaként írtam, első helyre én is a tipmixet raktam, mert tény, hogy egy átlag ember valszeg nem profi ultizó(én sem vagyok az, mielőtt egoistának bélyegeznél, inkább középhaladó).

2016. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
31%
semmilyet, amiről netezel,azt holnap beadod a zaciba és meglesz a pénz
2016. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
#8 abbol nem lenne meg a fele sem.. Hogy erdemes osszehozni a masfeles odds-ot? Egyben vagy mondjuk két 1,2 korulivel? Vagy tok mindegy?
2016. aug. 21. 13:35
 10/20 anonim ***** válasza:
91%

Nagyon "okos" tanácsokat kaptál - és ha nem nyersz vele, akkor bukta a 35 ezer is.

Én a helyedben odaadnám a 35 ezret az illetőnek (gondolom, tulaj) és megmondanám, hogy nagyon azon vagyok, hogy mihamarabb megszerezzem a hiányzót - így látja, hogy nem arról van szó, hogy nem akarsz fizetni, hanem arról, hogy nincs elég, de a jó szándék megvan.

Mondom ezt úgy, hogy elég sokat játszottam szerencsejátékot - ma már több eszem van, nem tenném :-) Hidd el, nem fog kihúzni a bajból, hanem még inkább belelök.

2016. aug. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!