Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen szerencsejatekot...

Milyen szerencsejatekot ajanlotok? Muszaj vagyok kockaztatni.

Figyelt kérdés
35 ezer forintot kell feltornaznom 50 ezerre, kulonben kiraknak az utcara. Kölcsön nem tudok kérni es holnap fizetnem kell. Nem szeretem a szerencsejatekot, de nincs mas lehetőségem most.
2016. aug. 21. 10:48
1 2
 11/20 anonim válasza:

Offenbacher Kickers - Hannover 96 : V 1.55


Atletico - Alaves : H 1.2


Galatasaray - Karabukspor : H 1.6

2016. aug. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
#10 Sajnos hajthatatlan a tulajdonos. Próbálkoztam azzal is amit írtál, de nem hatja meg. Vagy 50 vagy menjek, ahova akarok. :/
2016. aug. 21. 16:39
 13/20 anonim ***** válasza:
Hiaba csak 1.5os az odds azzal ugyanugy bukhatsz mintha 2szeres oddsra tettel volna es forditva. Inkabb tennek kevesebb penzt nagyobb oddsra,de te tudod. Holnap nehogy az utcarol irj.
2016. aug. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nézd, én nem ismerem a körülményeidet, de:

- néhány nappal hamarabb is elkezdhettél volna ezen gondolkodni, nem az utolsó pillanatban: akkor tudtam volna azt tanácsolni, hogy kérj a munkahelyeden (ha van) szabadságot, menj el 2 napra segédmunkára és máris megvan a 15 ezer

- ha hajthatatlan a tulaj, akkor jó eséllyel ez nem az első eset...

2016. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
#14 Imádom itt a gyakorin (tisztelet a kivetelnek), hogy ha valaki kerdez valamit, rögtön ugy allnak hozza hogy teljesen fogyatekos es/vagy egy erkolcsi nulla. Mindig probaljak a legrosszabb oldalarol megvilagitani a problemat, hogy a kerdezo menjen csak a...va anyjaba. :/ Nem tudtam elore gondolkodni, mert a lakotarsam akiert en vallalltam a felelosseget, elég nagy kart tett a lakasban es tegnap lelepett. Tulaj agya elborult es valaszut ele allitott. Ennyi es nem tobb.
2016. aug. 21. 18:58
 16/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező: ha megnézed a %-okat, akkor könnyen kitalálható, hogy a 10-es is én vagyok - de ezt nem akartam külön leírni. Ezenkívül nem rosszindulatú vagyok, hiszen odaírtam, hogy nem ismerem a körülményeidet.


Valamit nem éretek: a legtöbb helyen a tulaj kauciót szokott kérni pont az ilyen dolgok miatt - hogy a kaució fedezze a kárt. Nálatok nem volt ilyen?

2016. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Tudtam, hogy te vagy. Osszeraktam a kepet... :) Kaucio volt/van, de nem fedezi sajnos. :/
2016. aug. 21. 19:54
 18/20 anonim ***** válasza:
63%

Nézz körül a lakásban, csak van 1-2 cuccod, amit ha eladsz, összejöhetne 15 ezer forint.

Egyébként mi az a kár, ami a lakásban keletkezett? Nem lehet megbeszélni a tulajjal, hogy majd megcsináltatod? Vagy ha ő azonnal meg akarja csináltatni, te fizetsz pár hónapig több bérleti díjat, amíg megtéríted neki?

Ha a kaució nem fedezi a kárt és a lakás kiadhatatlan miatta és téged is elveszít, mint meglévő bérlőt, ő is rosszul jön ki.

A szerencsejáték rossz ötlet, mivel semmi tapasztalatod, majdnem biztos, hogy a 35 ezret is buknád.

2016. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na nyertel?:)
2016. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igen. Nagy szerencsem volt. Soha tobbet ilyet. Nem nekem valo ez a stressz.
2016. aug. 23. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!