Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy képes valaki 30<= millióé...

Hogy képes valaki 30<= millióért házat venni, ennyi idősen? (25->30)

Figyelt kérdés

gondokoztam és én ezt nem értem. Most 22 éves vagyok, viszonylag jól keresek, de ha beszarnék se tudnék összekeresni 25-30 éves koromra annyi pénzt, hogy házat legyek képes venni. Ez oké, de ha már ketten vagyunk, én és élettársam, feleségem, és tegyük fel ő is jól keres akkor is körülbelül a jelenlegi 15 millió forintos hitel kétszerese kéne ami 30 millió és aminek a törlesztőrészlete kb 30 év és havi 200-ezer forint. ez körülbelül a kettőnk fizetésének a fele. Viszont ezt nem lehet megcsinálni, mi nem vehetünk fel ilyen hitelt, sőt jelenleg nagyon kevés ember teheti ezt is meg, aki már gazdag tehát, valszínüleg össze is tudja spórolni.


Innentől kezdve, esélytelennek látom, ezt a variációt, neketek van és volt forgatókönyvetek ennyi idősen az életetekre, és ha volt mi volt az és mi valósult meg belőle ?


2010. ápr. 20. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak apu-anyu besegít a házvételbe. Sokan meg kissé felelőtlenül és komoly belegondolás nélkül vágnak bele 20-30 éves hitelekbe. A többiek meg jókor voltak jó helyen. Sok 25-30 éves keres nettó 3-400ezret...
2010. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!