Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg állandó hiány van a...

Tényleg állandó hiány van a Balaton parton pinér állással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Novemberben betöltöm a 18. at és az a tervem hogy jövő nyáron lemegyek mert állítólag mindig keresnek pincért.
2016. aug. 22. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Sanszos hogy így van, mivel gusztustalan rabszolga munka.

12-14 óra folyamatos munka, aminek a töredékére jelentenek csak be. Fizetés nevetségesen kevés, pihenőnap szinte semmi. Ha szállást biztosítanak, az is a legalja.

2016. aug. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Idén érettségizek és utána még szakmára maradok így akármennyit keresek nekem megéri.
2016. aug. 22. 13:06
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha van meló felteszik netre vagy csak az étterem ajtajára mert gyorsan találnak?
2016. aug. 22. 13:07
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
Júliusban Siófokon a Petőfi sétányon, és úgy általában Siófokon 10-ből 7-8 vendéglétóipari egységre ki volt írva, hogy felvesznek szakképzett szakácsot és/vagy pincért. Hogy ezek interneten is szerepeltek-e azt nem tudom, én nyaralni voltam.
2016. aug. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszii
2016. aug. 22. 13:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja mert 10 ből 8 at be se jelentenek, meg ki sem fizetnek, sőt..

A legtöbb balatoni vendéglátóhely eladó, annyira marhajól mennek ott a dolgok.

Hiába van forgalom, ha agyon vannak adóztatva..

Azért a magyar nem fizet ki 800 forintot egy kóláért, a németek meg már alig jönnek.

A 800 forintos kólából meg 300 az adó 200 a beszerzési költség 100 a villanyszámla amaradékból meg fizesd ki az alkalmazottadat, meg tartsd meg az aprót

("te mocskos állat")

2016. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, pusztul a férgese, már a Balatonnál is. Egyre kevésbé működnek a nevetséges bérek az ilyen rabszolgamunkáért.
2016. aug. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!