Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet megcsináltat...

Petra666 kérdése:

Mennyibe kerülhet megcsináltatni az ember fogait?

Figyelt kérdés
Na most arról van szó, hogy anyáéknak mindenre ez a kifogásuk. Nem vagyunk gazdagok, de annyira csórók se,mint ahogy mostanában beállítják. Eddig minden évben mentünk nyaralni, általában egy-két táborban is részt vettem. Most meg semmi. Felvetettem, hogy így Augustusban egy hétvégére azért elmehetnénk a Balatonra vagy ilyesmi, de hallani nem akarnak róla, mondván, hogy "apád fogai" Tudni kell, hogy több foga is hiányzik...De mire ez a hirtelen nagy spórolás?

2016. aug. 12. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Fogbeültetés foganként 200 kiló. Röntgen és a vizsgálat sincs ingyen. Ha annyira akarsz Balatonozni akkor menj diákmunkára és szedd össze 500 forintos órabérrel a rávalót.
2016. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
#1 miből vannak azok a fogak? aranyból. Nekem is volt fogbeültetésem, darabja 80e. az azért messze van a 200e től.
2016. aug. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2: Az érdekes, mivel a legolcsóbb implantátum kerül annyiba, és erre még rájön a műtéti díj, felépítmény + a csavar.
2016. aug. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2016. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, mit csinálnak neki. Hidat, kivehető fogsort, implantátumot? Hány fogról van szó? Orvosonként is nagyon eltérőek lehetnek az árak.

De valóban, több százezer is lehet a számla végösszege, vagy simán milliós tétel is.

2016. aug. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Gyanítom mivel nem vagytok milliomosok így a beültetés kilőve. Marad a korona/híd vagy a kivehető.

Kivehető 90-100ezer a legolcsóbb annál csak drágább, olcsóbb nincs.

Híd/korona: 20-30ezer/fog hogy értsd hiányzik 3 foga plusz mivel valaminek tartania is kell így plusz min 2 fog ha egymás mellől hiányzik ez így a legszerencsésebb és 100-150ezer. Ha nem ilyen szerencsés akkor gyakorlatilag hiányzó fog plusz 2dbal számolj.

2016. aug. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, hát ez tényleg nem hangzik valami jól
2016. aug. 12. 16:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nem, az én fogaim is szarok és esélyt nem látok rá hogy meg lesz csinálva, te vigyázz a tieidre.
2016. aug. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 éve csinaltattam 4 fogat, korona, gyökérkezelés volt, híd nem kellett. 160 000et fizettem a végén. Vodéki, de jó fogorvos, gyakorlatilag megmentette a fogaimat.
2016. aug. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!