Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A magyar munkásokat miért nem...

A magyar munkásokat miért nem idegesíti az a tény hogy Ausztriában a szociális segély is többszöröse az ő fizetésüknek?

Figyelt kérdés

600-850 eurós segélyek.


A magyar meg halálra dolgozza magát 300 euróért is.


2016. aug. 24. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Mert normális ember nem a segélyt nezi, mert nem élősködni akar, hanem dolgozni. Te is dolgozhatnàl màr, èpp ideje volna. Tele van melóval Ausztria, az nem talál aki nem is akar.3 napja mondtam fel, holnap kezdek az új helyen. Te lusta, alkoholista semmirekellő vagy, ezèrt vagy még mindig segèlyes.
2016. aug. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Hányadik regisztrációnál jársz Balázs?
2016. aug. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

azért, mert a magyar munkást 2 dolog érdekli.. sör meg foci


a többségük azt se tudja, hogy hol van Ausztria.. nem azt, hogy mennyi ott a segély..

2016. aug. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk Ausztriába albérletet sem kapsz 60-80 ezerért, vagy a fővárosban 100-ért...

Én sokszor megvédtelek már másokkal szemben, de most még kattintás előtt biztos voltam benne, hogy újra te vagy az.

Olyan sokszor elmondtuk már neked ugyanazt, de te csak egyet hajtasz, mint a pereces.

Én már belefáradtam hetente leírni ugyanazokat a dolgokat, és mások is éreztetik veled, hogy már sok, amit csinálsz.

Szerintem valami mentális problémád is van, elsősorban nem munkára, hanem orvosi segítségre lenne szükséged, hogy feldolgozd a valóságot.

2016. aug. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Te szegény!

Ausztriában mire mész 600 euróval?!

2016. aug. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!