Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha nem vagyok beregisztrálva...

Ha nem vagyok beregisztrálva a munkaügyiben, és nincs munkám akkor minek számítok? Simán munkanélkülinek?

Figyelt kérdés
Elvesztettem a munkám és úgy voltam vele hogy gyorsan találok másikat, de sajnos fél éve már és még nincs melóm. Testvérem azonban még iskolába jár és édesanyám szeretné benyújtani az iskolakezdési kedvezményt és nem tudja hogy hogyan jelöljön meg engem a kérelmen: munkanélküli? álláskereső? (egy családnak számítunk az azonos lakhely miatt)

2016. aug. 25. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
52%

Munkanélküli. Ez független attól, hogy bejelentkeztél vagy sem. Ha nincs munkád, akkor munkanélküli vagy.

Viszont jó lenne bejelentkezned, mert így TB-d sincs.

2016. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

munkanélkülinek.


amúgy meg nem regisztrált munkanélküli vagy.. de mivel nem kötelező regisztrálni így sima munkanélküli.

2016. aug. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2%

"Simán munkanélkülinek?"

Simán ingyenélőnek.

2016. aug. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!