Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ilyenkor mégis mit lehet...

Ilyenkor mégis mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Bocsi, lehet rossz kategória. Szóval arrol van szó, hogy előrerendeltem egy játékot pár hete. Szeptember végén jelenik meg szóval akkor kéne átvegyem. A boltban kéne átvanni. És az a baj, hogy vissza szeretném vonni a rendelést, ezért írtam egy e-mail-t. Azt írták vissza, hogy küldjem el a rendelési számot, és akkor lemondják. A rendelési számot akkor küldték el emailben mikor megrendeltem a terméket, de kitöröltem ezt az emailt. Most ilyenkor mivan? és ha nem megyek be a boltba és nem veszem át?


A válaszokért előre is köszi.



2016. aug. 27. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
név alapján is be kellene tudniuk azonosítani..
2016. aug. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk első nem feltétlen, ha a kérdez pl. Kovcs Pistike és van 100 másik ilyen, nehezen fogják megtalálni.

Kérdeező: gondolom regisztráltál valami oldalon, az ottani email címed alapján meg kellene találniuk a fiókodat és azzal együtt az előrendelést is. Legrosszabb esetben meg nem mész el és helló.

2016. aug. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!
2016. aug. 27. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!