Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ausztriába mire jelentkezhetnék?

Ausztriába mire jelentkezhetnék?

Figyelt kérdés

Gyóygszertári asszisztens vagyok 34 éves férfi.

Patikában dolgoztam de már betelt a pohár a mérhetetlen eladási számoktól. Szeretnék külföldön dolgozni Ausztriában, csak nemtudom mit lehetne a szakmámmal.


2016. aug. 30. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Beszélsz németül? Szakszavakat?

Mi a szakmád pontosan? (azt már csak kíváncsiságból kérdezem, hogy mit jelent az, hogy "betelt a pohár a mérhetetlen eladási számoktól"?)

2016. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nembeszélek szakszavakat sajnos.

A válasz a kérdésedre: Minden hónapban mégtöbbet eladni aztán attól mégtöbbet eladni.

2016. aug. 30. 09:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha nem beszélsz szakszavakat, akkor állj neki tanulni, különben ilyen és ehhez hasonló pozícióban biztos nem fogsz dolgozni.

De úgy az "általános" némettel hogy állsz? Beszéled legalább erős középfokon?

2016. aug. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nembeszélem a német nyelvet. Tudom megkellene tanulni. Fogalmam nincs mennyi időbe telik közepesre németül tudni.

Mindig angolos voltam.

2016. aug. 30. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor miért Ausztriába mennél? Mert ez így esélytelen, még a legalja melókat sem tudod elvállalni, csak egy esetleges magyar közvetítőn keresztül mehetnél ki, akik 99%-ban át is vágnak.

Vagy angol nyelvterületre menj, vagy tanulj meg németül!

2016. aug. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!